>
Головна > Казино Блог > Поправки до законів о лотереях и азартних іграх

Поправки до законів о лотереях и азартних іграх

Раніше було дуже багато розмов з приводу того що власті Росії планують ввести зміни в закони що стосуються азартних ігор і лотерей. І ось нарешті дев'ятого грудня прогриміли перші законопроекти, що вносять поправки до цих відомих всім азартним гравцям і звичайно ж власникам ігрового бізнесу законам. Як було сказано заступником мера по спорту і туризму Сергієм Байдаковим на розгляд в Держдуму були направлені поправки до другої і двадцять першої статті закону про лотереї. У цій поправці вносяться введення про використання лотерейного устаткування, а також перераховані всі характеристики, якому це устаткування повинне відповідати. У цих поправках також йдеться мова про те, що уряд має право його перевіряти і оцінювати його технічні характеристики і відповідність нормам. Як ви самі напевно здогадалися у випадки невідповідності устаткування вважається недійсним.

Також були подані в розгляд в Держдуму і поправки до статей другої і сорок п'ятою закону «Про зв'язок». Ці поправки мають адже дуже серйозний характер в нім йдеться мова про заборону використання для проведення азартних ігор Інтернету і інших видів зв'язку. Але тут правда варто відзначити, що це розповсюджується тільки на заклади, які перераховані у Федеральному законі. У решті інстанцій надання азартних послуг через інтернет не заборонені. Ви мабуть знаєте із-за чого це було викликано, а точніше із-за величезного числа інтернет кафе і клубів, які хитрими методами прикривали ті ж самі азартні ігри, тільки називали це наданням інформаційних послуг.

У зв'язку з цими законами власті Росії намагаються зробити для операторів, а точніше постачальникам послуг зв'язку забороняти надання доступу до ресурсів, які розташовані в інтернеті і є ігровими закладами, що надають азартні розваги. Ці поправки створюють правову основу для цього і сприяють припиненню розповсюдження азартних ігор в телекомунікаційних мережах.

Ну що ж нам залишається тільки чекати і напевно найближчим часом ми все-таки дізнаємося до чого приведуть ці поправки, чи знайде гральний бізнес інші шляхи для свого розвитку або відступить. Друге мабуть не сильно ймовірно так як це прибуток власників грального бізнесу і з ним вони так просто не розлучаться.