>
Головна > Казино Блог > Заборона спортивного покеру в Україні

Заборона спортивного покеру в Україні

На передодні нового року відбувся досить таки не приємний інцидент, який шокував безліч азартних гравців що люблять зіграти в покер. Мінюст України роз тиражував новину про те що хоче заборонити спортивний покер в Україні. Як ви самі розуміє тисячі гравців були шоковані цією звісткою. Адже безліч азартних гравців перестали просто програвати свої гроші, а почали серйозно грати в покер і приймати участь в турнірах і всіляких заходах як як, але пов'язаних з покером. До того ж для Росії це втрата ще одного майданчика на якому можна було проводити турніри і розвивати цей вид спорту.

Але це було тільки передвісником бурі, за тиждень до нового року з повідомлення Інтерфаксу стало відомо, що Міністерство юстиції відмінило державну реєстрацію абзацу чотири перші пункти наказу у справах молоді, сім'ї і спорту (15 червня 2009 р.) №2021 «Про зміни в Перелік визнаних в Україні видів спорту», яке було зареєстровано 1 липня 2009 р.

Ця норма була виключена офіційно з реєстру нормативно правових актів 24.12.2009 р.

Як говорить НФПУ В. Шпек федерація знала про це і направила до Києва комісію, для врегулювання цього інциденту. Звичайно ж ми скоро дізнаємося чи вдалося досягти угоди і відмінити це рішення, все ж таки сподіватимемося що вдасться, оскільки покер прийняли офіційно безліч країн, а причини цього непорозуміння в Україні нікому не відомі. Можливо це черговий передвиборний хід, а може просто банальна дурість, що ж нам залишається всього лише чекати і сподіватися на краще.