>
Головна > Казино Блог > Чи допомогає онлайн-покер готуватися до реальних турнірів?

Чи допомогає онлайн-покер готуватися до реальних турнірів?

Усі ми настільки звикли до віртуальних розваг, до їх різноманітності, динамічності, ефектності і грошових результатів, що перехід назад в ігрову реальність може викликати деякі труднощі. Особливо це стосується покеру, який набуває зараз такої великої популярності. Звичайно ж, такому потоку нових гравців сприяють і онлайн-покер, і трансляції турнірів за участю зірок покеру і з величезними виграшами.

Напевно, по цих і багатьом особистим причинам, деякі онлайнові гравці, набравшись досвіду, прагнуть потрапити і прийняти участь в реальних турнірах по покеру. Причому, справедливості ради, потрібно відмітити, що регулярно найпрестижніші турніри покеру категорії WSOP виграють зовсім молоді новачки, залишаючи позаду закоренілих знаменитостей світу покеру.

Проте багато гравців, які успішно заробляли в онлайн-покері, важко повертаються до реальних ігрових столів, з реальними суперниками, де діють багато в чому інші принципи і прийоми гри, де треба грамотно і незворушно блефувати самому і швидко розкусити поведінку суперника. У справжньому покері усе по - іншому.

Як показали опитування декількох світових знаменитостей серед гравців покеру і розслідування британських журналістів, грати в реальні покер-турниры в деякому відношенні легше, ніж в режимі онлайн. Адже реальний покер дозволяє грати не таку велику кількість рук, як віртуальний, а значить залишається більше часу на оцінювання гравців і обстановки, обдумування своїх дій і так далі

Проте перехід від онлайн-ігор до реальних столів приносить свої труднощі, а, отже, менше виграшних грошей.

По-перше, при суперництві з живими людьми, набуває чинності психологічний чинник, який вимагає від гравців спостережливості і аналізу дій інших учасників. У реальному покері треба стежити за реакцією суперників, простежувати лінію їх ставок, розпізнавати блеф і так далі

По-друге, реальний покер у декілька разів менш динамічний і цікавий, ніж онлайн-покер. Тут потрібна інша швидкість думки, інший темп роботи мозку і реакції. Багато чим онлайновцям перший час просто нудно за реальним столом, хочеться руху, а звичка швидко приймати рішення і робити необгрунтовані ставки стає причиною програшу.

Крім того, повільні роздачі, довгі обдумування, сторонні рухи і розмови дратують, розосереджують увагу, знижують концентрацію на грі.

Ще однією проблемою онлайновських гравців на реальному екзамені з покеру стає відсутність шпаргалок, комп'ютерних підказок і автоматичних підрахунків аутсов і оддсов, якими вони користуються у віртуальній грі. За реальним суконним столом треба в думці підраховувати свої шанси на виграш, стежити за блайнами, за розміром свого стека і стеками суперників.

У деяких онлайн-турнірах покеру можна навіть по ходу гри додавати грошей на ігровий рахунок, намагаючись не вилетіти, в класичному покері підстраховування немає, тут шанси у усіх рівні, і треба розраховувати на ту суму, яку маєш в розпорядженні.