>
Головна > Казино Блог > Відеопокер. Гра по банкроллу.

Відеопокер. Гра по банкроллу.

Що стосується банкролла (Bankroll) — сума, яка говорить про професіоналізм гравця, в грі «Відео покер» діють суворі і спрощені правила з приводу його величини.
Банкролл — це сума грошей на ігровому рахунку у гравця, використовувані їм для ведення гри. Коротко кажучи, чим більше ваш банкролл, тим менше для вас ризик програшу на порівняно короткому проміжку часу.
Розмір банкролла за суворими правилами.
Учені-математики вичислили суму, необхідну для гри в «Відео Покер» і вивели принцип «3 до 5».
Це ускладнений принцип, тому що математична модель враховує мінливість і неприйняття ризику програшу.
Неприйняття ризику програшу — це відмова брати ризик на себе, якщо відсутня яка-небудь компенсація.
Для безпечної гри в «Video Poker» банкролл у вас має бути більше в 3-5 разів, ніж виграшна сума у разі випадання комбінації Флеш Роял.
Щоб краще це зрозуміти, давайте розглянемо такий приклад: для гри у Відеопокер із ставкою 25 центів на ігровому рахунку гравець повинен мати від 3000 доларів до 5000 доларів.
Якщо ставка в грі складає 1 долар, то гравець вже повинен володіти банкроллом в сумі від 60000 доларів до 1000000 доларів. Окрім цього для гри з непостійним відсотком виплат треба мати велику суму грошей, а для Відеопокеру з 101 % виплати — меншу суму.

Реальний розмір банкроллу після спрощення.
Існують також оптимальні і доступніші правила в покері. Свою назву вони дістали завдяки тому, що вони дозволять вести обдуманішу гру з різними стратегіями.
Щоб вникнути в суть, давайте розглянемо, яка вірогідність випадання комбінації Флеш-роял у разі, якщо гравець має суму всього в 100$. Проведемо цей аналіз в двох видах ігор Відеопокеру : «Валети і старші» і «10 і вище».
Спершу подивимося на ігрові слоти «Валети і старші», де максимальна ставка складає 1,25$.
Розділивши наявні 100 доларів на цю суму, ми отримаємо 80 — кількість ставок, які може зробити гравець.
Враховуючи те, що комбінація Флеш Роял як правило випадає один раз за 10 000 ставок, то вірогідність виграшу джекпоту буде 1 до 500.
Але в цьому методі не враховується сума виграшу, який Ви можете отримати в процесі гри. У грі «Jacks or Better» відсоток виплат складає близько 88,8%.
Виходить, від поставлених гравцем 100 доларів він отримає виграш в сумі 88,8 доларів. Ці гроші можуть бути витрачені ще на 71 ставку.
Зрозуміло, після зіграного 71-го раунду гравець отримає назад 78,75 доларів від 88,8 доларів, що дозволяє зіграти ще 63 раунди. Далі по такій же схемі.
Для того, щоб упізнати кількість ігор, які гравець зіграє з урахуванням виграшу, застосуємо формулу: розділити 80 ставок на різницю 1 і 0,8888.
В результаті отримаємо 715 ігор. Проте з моменту випадання комбінації «Каре» джекпот потім випадає кожну 424 роздачу. Додавши цей результат до відсотка виплат, ми отримаємо 94,75 відсотків.
Тепер перерахуємо, яку кількість ігор можна зіграти. 80/(1-0,9475)=1520. Виходить 1520 ставок.
Підсумок: 1520 ігор дають гравцеві вірогідність випадання в грі комбінації Флеш Роял 1 до 26.
Для того, щоб мати можливість виграти джекпот, треба мати суму грошей велику в 26 разів, чим 100$ — 2600$.
Гра «10 і старші» має відсоток виплат вище, ніж гра «Jacks or Better» — 97 %, що дозволяє гравцеві зіграти більше разів, маючи однакову суму грошей на ігровому рахунку.
Для хорошої, стабільної гри по стратегії «10 і Вище» щоб отримати джекпот, гравцеві на ігровому рахунку треба мати 1500 доларів.