>
Головна > Казино Блог > Ігрові автомати «Клубнічка»

Ігрові автомати «Клубнічка»

Ігрові автомати, а точніше ігри на них, вважаються одними з найпоширеніших і найпопулярніших азартних ігор в світі. Прокручування барабанів, бажані і небажані символи зачаровували не одне покоління азартних гравців по всьому світу. І іноді зачаровували навіть до рівня лудоманії (залежність від азартних ігор). Вперше винайдені ігрові автомати були ще наприкінці 19-го століття Чарльзом Фаєм, який назвав своє творіння «Дзвін свободи». На перших ігрових автоматах були зображені масті карт, а також підкова і «Дзвін свободи», які через деякий час були замінені на зображення фруктів.Власне, мабуть, з того часу до нас і дійшли автомати «фруктовий коктейль», які прийнято називати в народі «ігрові автомати клубнічка». На перших порах в Британії ігрові автомати приблизно так і називали, хоча більш популярною назвою ігрових автоматів була «однорукі бандити».

«Фруктовий коктейль» складається з п’яти барабанів ігрових слотів, на котрих потрібно зловити три або більше полунички, після чого розпочнеться бонусна гра з ймовірністю співпадіннясимволів чи комбінації. Якщо так і стається, то виграш на «фруктовому коктейлі» сумується і додається до загального рахунку гравця на автоматі.

Грати азартні ігриклубнічка можливо по дев’яти лініях, при цьому неодноразово збільшуючи суму свого виграшу в ризик-грі чи в бонус-іграх.

Ризик-гра – полягає у відкриванні гравцем більшої ніж у дилера карти. Грати в ризик-гру можна скільки заманеться, в залежності від ширини вашого гаманця і рівня вашого везіння. За допомогою ризик-гри можливо помножити свій виграш в два рази, а при багаторазовій перемозі отримати й доволі солідну суму. При цьому гравцеві дозволяється зупиняти ризик-гру при відкритій карті дилера.

Що ж стосується бонусної гри, то вона розпочинається, як вже було сказано вище, після випадання на барабані відразу трьох і більше полуничок. Далі гравцеві варто чекати на так звану пробіжку підсвітки, котра зупинятиметься на тих чи інших картинках. Якщо картинки, на яких зупиниться підсвітка, будуть присутні і в комбінації, то гравцеві будуть присуджуватись додаткові бонусні виграші згідно відповідної таблиці. Бонусна гра триватиме акурат до моменту, поки підсвітка не зупиниться на картинці EXIT. Всі отримані виграші в цій грі тільки підсумовуються, а гравець в ній участі не бере.