>
Головна > Казино Блог > Техаський холдем

Техаський холдем

Техаський холдем однозначно є найпопулярнішим видом покеру. Можливо це обумовлено найбільш простими правилами гри, які вивчаються за декілька хвилин. А можливо великою кількістю стратегій, які можна застосовувати протягом проведення партій. Так чи інакше, факт залишається фактом – саме Техаський холдем найбільше люблять грати на покерних столах Лас-Вегасу. І саме він є найулюбленішим видом покеру серед більшості азартних гравців. Що ж таке цей Техаський холдем?

Отож, головною метою Техаського холдему є збирання якомога кращої п’ятикартової комбінації з двох карт, виданих гравцю на початку партії та п’яти, що знаходитимуться на столі.

Гра проходить наступним чином:

  1. Спочатку кожному гравцеві роздаються дві карти сорочкою вгору. Вони є єдиними картами, які видаються кожному гравцеві індивідуально. Вже на цьому етапі більшістю гравців визначається подальша стратегія гри в залежності від «сили руки».
  2. На другому етапі, котрий називається префлоп, гравцями робляться перші ставки в партії. Двоє з гравців, які в тій чи іншій партії виконують роль великого та малого блайндів змушені робити ставки незалежно від сили своїх рук. Дилерами і блайндами стають по черзі. Малим блайндом є перший за годинниковою стрілкою гравець від дилера. Великим блайндом – наступний за ним.
  3. Як і всі інші покер ігри, Техаський холдем передбачає: пасування, відповідь на ставку, а також її підняття. Мінімальна сума ставки завжди та, яка є у великого блайнда, при умові, що її ніхто більше не підняв. Всі ставки підсумовуються і йдуть в загальний банк.
  4. Наступний етап (флоп): на стіл викладаються три карти з загальної колоди. Вже тепер гравці можуть складати комбінації з карт, про які ми поговоримо в іншій статті. На цьому етапі знову ж таки можливо скинути карти, відповісти на чиюсь ставку або її підняти.
  5. Четвертий етап (торн). До карт на столі з загальної колоди додається ще одна карта, після чого починається нове коло ставок.
  6. П’ятий і останній етап (рівер). На стіл додається п’ята карта і відбувається останній раунд ставок. Після його закінчення гравці, що залишились у грі, відкривають свої карти і визначають переможця. Той, у кого виявилась найсильніша комбінація карт забирає собі увесь банк.

Варто зазначити, що гра закінчується також і тоді, коли за столом залишився тільки один активний гравець, а всі інші скинули карти. Незалежно від комбінації цього гравця на руках він забирає собі всі гроші банку.