>
Головна > Казино Блог > Ігрові автомати книжки

Ігрові автомати книжки

Ігрові слот автомати книжкиПопулярна в народі назва «ігрові автомати книжки» має на увазі не що інше, як один з найвідоміших видів ігрових автоматів під назвою «Book of Ra». Переважна більшість досвідчених азартних гравців пречудово знають «з чим їдять» цю ігрову машину. А от всіх інших, особливо добре знайомих з англійською мовою та єгипетської міфологією, найменування даного ігрового автомату майже напевне заінтригувало. Але про все по порядку.

Богом Ра в стародавньому Єгипті називався бог сонця. А книга Ра – це один з головних його артефактів та одночасно найбажаніший символ на екрані ігрового автомату Book of Ra. Тематика цих гральних автоматів не випадкова. Адже багатьом людям подобається міфологія Єгипту, яка завдяки голлівудським фільмам часто асоціюється з пошуками скарбів. І в контексті азартних ігор ці асоціації є як ніколи актуальними.

Отож, ігрові автомати Book of Ra – це конструкції з п’ятьма барабанами, дев’ятьма лініями та хорошими шансами на виграш. В якості символів на їхніх екранах фігурують різноманітні золоті прикраси, гральні карти, жуки скарабеї, зображення з богом Ра, картинки зі знаменитим золотошукачем Індіаною Джонсом, а також, власне, книги Ра.

Найменші виграші в Book of Ra – це виграші від комбінацій гральних карт. Значно більше можна виграти при випадінні комбінації з жуків-скарабеїв, мумій, а особливо картинок з Індіаною Джонсом чи богом Ра.

Варто зазначити, що якщо на лінії виплат випадає хоч одна книга, то ви вже можете практично не сумніватись у своєму виграші. В більшості випадків для цього потрібна комбінація хоча б з двох символів підряд, а книга Ра заміняє собою будь-який символ.

Бонусна гра в ігрових автоматах Book of Ra починається у випадку появи на екрані трьох заповітних книжок. Після цього гравець отримує право для десяти безплатних прокручувань барабана, де майже кожен з обертів приносить виграш. По-перше – під час призової гри один з барабанів повністю заповнений тим чи іншим символом, котрий не мінятиметься протягом всіх 10 прокручувань.  А по-друге – в призовій грі з’являються додаткові «дикі» символи в вигляді золотого лева та золотої арфи, які підвищують частоту та суму виграшів.

Що ж стосується ризик-гри на ігрових автоматах Book of Ra, то вона пропонується гравцю після кожного виграшного оберту барабану. Під час неї виграну суму можна або подвоїти, або збільшити в чотири рази. Для подвоєння виграшу необхідно вгадати колір карти, а для помноження його на 4 слід відгадати масть.