>
Головна > Казино Блог > Комбінації в покері

Комбінації в покері

Покер – це найпопулярніша карткова гра в світі. Й хоч на перший погляд правила покеру багатьом здаються доволі складними, насправді тут все значно простіше. Єдине, що потрібно вивчити майбутньому гравцю – це комбінації в покері, оскільки саме від них залежить його результат в цій грі. Загалом, вивчення комбінацій при розвиненому логічному мисленні ніяких труднощів не складає. Покер – це колекціонування карт. Зрештою, як і в багатьох інших карткових іграх. І чим більше карт одного номіналу чи однієї масті ви зберете, тим більше у вас шансів на перемогу. Але про все по порядку:Отож, найсильнішою комбінацією в покері вважається такий собі «Роял-флеш». Його майже неможливо зібрати, але з ним ви можете не сумніватись в своїй перемозі. «Роял-флеш» – це п’ять найсильніших карт одної масті, починаючи з туза (далі йде король, дама і т. д.)

Наступним по силі і статусу вважається «Стріт-флеш» – п’ять карт одної масті, розташованих строго по порядку.

Умовне третє місце в покері посідає комбінація під назвою «Каре» – чотири карти однакового номіналу.

Варто зазначити, що всі вищеперераховані комбінації під час гри в покер зустрічаються рідко. Навіть досвідченим гравцям вдається їх зібрати завдяки неабиякому везінню. Зате набагато частіше в покері можна побачити комбінацію «Фул-хаус», яка представляє собою набір трьох і двох карт однакового рангу. Тобто, якщо у вас на руках три королі і дві дев’ятки, значить вам вдалось скласти «Фул-хаус».

Замикає п’ятірку найсильніших комбінація з усіх карт одної масті, яка називається «Флеш». Їхній номінал може бути довільним.

Також непогані шанси на перемогу ви матимете зі «Стрітом» – п’ятьма картами по порядку, але різних мастей.

Тепер ми плавно переходимо й до комбінацій, зібрати які набагато простіше. Отож, на сьомій позиції розташовується «Трійка» – три карти одного рангу.

Восьме місце займають «Дві пари». Як зрозуміло з назви, це комбінація з двох пар карт однакового номіналу.

Ну й, нарешті, на дев’ятому місці знаходиться звичайна «Пара» карт (дві десятки, наприклад).

Варто зауважити, що якщо вам чи вашим суперникам не вдасться зібрати ніяких комбінацій, то в такому випадку переможе той, в кого є карта вищого рангу. Це правило розповсюджується і на все вищезазначене. Тобто: «Трійка» з тузів завжди буде сильнішу за «Трійку», складену з валетів. А «Фул-хаус» з дам і десяток буде сильнішим за «Фул-хаус» з десяток і сімок і т. д. Все доволі просто: чим вищі й однаковіші карти у вашій комбінації, тим більше ви маєте шансів на перемогу.