>
Головна > Казино Блог > Європейська рулетка

Європейська рулетка

Європейська рулеткаЄвропейська рулетка – це модернізований французом Франсуа Бланком варіант класичної рулетки, котрий передбачає кращі шанси гравців на виграш. Вперше європейська рулетка як така з’явилась в 1842 році. Тобто тоді, коли вищезгаданий Francois Blanc відкрив власний заклад і зробив його більш привабливим для гравців. Європейська рулетка з того часу поступово набирала чимраз більшої популярності, витісняючи старий варіант гри, допоки цілком не завоювала азартний ринок Європи.

Сама по собі європейська рулетка пропонується азартним гравцям у вигляді порівняно великого колеса, діаметром близько 92 см. Його вага при цьому становить приблизно 45,4 кг. Також поряд з колесом знаходиться окрема частина рулетки – стаціонарний стіл. Саме на ньому робляться ставки.

На ігровому полі вищезгаданого стола нараховується 36 основних секторів. Однак тут вони, на відміну від колеса, розташовуються по порядку, складаючи собою 12 рядів по три комірки. Знизу цих рядів знаходяться поля для ставок на той чи інший стовпчик. Зверху – сектор з цифрою «0».

Крім всього вищезазначеного, є на ігровому полі й декілька додаткових секторів. Перший стовпець цих секторів зазвичай окреслює три дюжини комірок, а наступний дозволяє ставити гравцям на так звані «рівні шанси». Тобто: на парне чи непарне число, на червоний чи чорний колір майбутньої комірки та на великий чи маленький номінал цифри.

Ставки

Варто відзначити, що ставки в європейській рулетці розділяються на внутрішні і зовнішні. Назви ставок не випадкові, адже вони означають де саме опиниться фішка відносно основних ігрових секторів.

Внутрішні ставки – це ставки на числа всередині вищезгаданого ігрового поля з 36 комірок. Здійснюються вони на якесь конкретне число або числа. А ось зовнішні ставки – це ставки на сектори, котрі знаходяться ззовні основного ігрового поля.

Найбільший виграш в європейській рулетці отримує той, хто точно вгадує число, що випаде. Тоді сума, яку поставив такий гравець, збільшиться в 36 разів. При цьому ставити можна й на зеро. Однак оскільки ймовірність точно вгадати таке число доволі мізерна, гравці, як правило, роблять більш реалістичні ставки. Адже в рулетці також можна поставити на два, три, чотири та шість чисел, якщо брати внутрішні ставки, та на 12 або 18 (рівні шанси), якщо брати зовнішні. Найменший виграш, як можна здогадатись, від перемоги в «рівних шансах». Він становитиме 2 до 1. При цьому ставок на ігровому полі рулетки можливо робити декілька.