>
Головна > Казино Блог > Французька рулетка правила гри та бонуси

Французька рулетка правила гри та бонуси

Французька рулетка, як збільшети грошиФранція, якщо довіритись думкам більшості експертів, є головним основоположником, популяризатором і удосконалювачем рулетки. Адже саме у Франції вона була винайдена. Саме тут з’явився удосконалений різновид цієї гри. І мешканці саме цієї країни в свій час завезли рулетку в Сполучені Штати Америки. Яким чином тоді виглядає, власне, французька рулетка?

Зовнішній вигляд та правила гри

Варто відзначити, що в французькій рулетці відображена певна логічна послідовність. Оскільки Франція знаходиться на Європейському континенті, то і правила рулетки цієї країни майже ідентичні її європейському побратиму. Основне виключення становить хіба що зовнішній вигляд французького різновиду, відмінність котрого полягає у надписах французькою мовою. А загалом, як барабан, так і поле мають класичну подобу з червоно-чорними комірками, зеленим нулем та секторами додаткових ставок.

Стратегії гри в французькій рулетці

Без сумніву, безцільні ставки в рулетці ні до чого іншого, крім поразки, не призведуть. Звісно, гравцю може посміхатись удача, завдяки якій він виграє чималі гроші. Однак краще починати гру все-таки з наявністю якоїсь стратегії «за пазухою».

Одним з найпопулярніших методів введення гри в рулетці вважається, можна так сказати, метод «одного долара». Він виглядає наступним чином:

В якості основного різновиду ставки вибирається «проста ставка» з виграшем 1 до 1. Тобто, ставка на колір, парність числа або його величину. В разі програшу ставити потрібно знову на те ж саме число, однак вже вдвічі більшу суму. І так після кожної поразки. Завдяки такій стратегії можливо виграти згаданий вище долар. Точніше ту суму, яка була поставлена на самому початку.

Доволі схожою за описанням на вищезазначену є і стратегія ставок на дюжину або колону чисел. Тобто, з трьох варіантів потрібно поставити відразу на два. Однак в разі програшу поставлену суму потрібно буде збільшувати вже в три рази.

Виграші в французькій рулетці

Коефіцієнти збільшення кредиту в французькій рулетці такі ж, як і у всіх інших різновидах цієї гри. Таким чином, найбільший виграш тут можна отримати, передбачивши випадіння якогось конкретного числа. Тоді ставка гравця збільшиться в 36 разів.

Майже в два рази меншою вона буде в разі виграшу при ставці одночасно на два числа. В такому випадку він буде множитись на 17. Під час ставки відразу на три номери, виграш множитиметься на 11; чотири – 8; шість – 5; дванадцять – 3, а вгадана ставка з покриттям 18 чисел збільшиться вдвічі.