>
Головна > Казино Блог > Щасливі числа. Чи бувають такі?

Щасливі числа. Чи бувають такі?

Нумерологи стверджують, що в кожної людини є свої щасливі числа. І що вони завжди приноситимуть людині удачу. Чи правда це? Даний факт дуже легко перевірити. Наприклад, визначити своє щасливе число і постійно ставити на нього в рулетці. Якщо гравець й справді буде стабільно вигравати і заробляти на цьому гроші, тоді описувана методика дійсно працює. Але чи багато ви знаєте таких умільців?

Визначення щасливого числа

Найпопулярнішим методом визначення щасливого числа є додавання всіх цифр дати народження. Тобто, якщо ви народились 11.07.1984, тоді вам потрібно здобути суму всіх перерахованих чисел:

1+1 = 2 – дата

0+7 = 7 – місяць

1+9+8+4 = 22 – рік

2+7+22 = 31

Якщо у вас вийшло двозначне число, в такому випадку необхідно додати один до одного й цифри здобутої суми:

3+1 = 4

Таким чином, щасливе число для вас чотири.

Варто відзначити, що нумерологи вважають щасливими й цифри так іменованого вторинного життєвого шляху. Щоб визначити їх потрібно до вже знайденого числа постійно додавати дев’ять.

Тобто в нашому випадку щасливими цифрами також будуть:

4+9 = 13

Далі відповідно:

13+9 = 22

22+9 = 31

31+9 = 40

40+9 = 49

49+9 = 58

58+9 = 67

67+9 = 76

76+9 = 85

85+9 = 94

Цифри вище ста щасливими не вважаються.

Наскільки варто довіряти легенді про щасливі числа?

Вірити чи не вірити в нумерологію – це особиста справа кожного. Найімовірніше, що найбільше саме від віри буде залежати чи будуть щасливі числа діяти чи ні. Однак наразі невідомо жодних випадків в яких геймерам вдавалось постійно заробляти за допомогою щасливих чисел. Чи вигравали гравці, поставивши на своє щасливе число? Безумовно. Але здобувати гроші постійно їм на цьому поки що ніколи не вдавалось.

Що цікаво, багато гравців вірять в магію числа сім. Вважається, що саме вона здатна привести геймера до великої перемоги. І одного разу ця цифра й справді залишила свій відбиток в історії рулетки. Мова йде про відомого зараз гравця Ешлі Ревела, який в 2004 році ризикнув і поставив на кон усе. Він продав квартиру, машину, обладнання і решту речей й поїхав грати в рулетку в Лас-Вегас. Власне, «грати» – це занадто гучне слово. Ешлі хотів зробити лише один спін, але поставити на його результат всі гроші. Це він і здійснив, зібравши за рахунок продажу своїх речей $135 000. Ешлі грав на «рівних шансах» і поставив на червоне. Вгадайте, що випало? Цифра сім, яка в рулетці пофарбована в червоний колір. Однак інших відомих випадків солідної перемоги цього числа наразі немає.

В цілому, ставка на щасливі числа, як і слідування деяким стратегіям іноді й справді може приносити успіх. Однак базовою тактикою гри вибір цих цифр в рулетці робити не варто. Хіба що вам й справді потрібно зробити лише одну, але дуже високу ставку.