>
Головна > Казино Блог > Цікаві ігрові автомати про фермерів

Цікаві ігрові автомати про фермерів

Сучасні ігрові автомати вже давно є чимось більшим за звичайні слот-машини, призначені лише для релаксуючого прокручування барабанів. Хоча, звісно, такі ігрові апарати теж користуються неабиякою популярністю, оскільки дозволяють добре розслабитись. Однак сьогодні мова не про них.

Ще нещодавно в соціальній мережі ВК були дуже популярними ігри-додатки про ферму. Зараз в них стали грати значно менше, проте свою віртуальну грядочку можуть пригадати багато бухгалтерів та секретарів. Скористались популярністю цієї тематики й деякі виробники азартного софту, створивши чудові ігрові автомати про фермерів. Про декілька з цих слотів ми сьогодні вам й розповімо.

«Це прилетіло з… Венери»

Ігровий слот «It cames from… Venus» є, мабуть, найяскравішим апаратом з описуваної ніші. Згідно його сюжету, на землю одного веселого американського фермера звалюється якесь інопланетне чудовисько. Добрий дядько не тільки не поліз на це створіння з вилами, але й подружився з ним. Однак також це чудовисько хотіли б отримати й американські воєнні... Власне, відповідно до цього сюжету і створений описуваний апарат.

З його технічних характеристик варто відзначити цікаві бонусні ігри та безліч додаткових функцій. Так, наприклад, в грі на подвоєння на описуваному слоті необхідно вгадати, зловить інопланетна рослина кинуте фермером яблуко чи ні.

Небувалий врожай

Також надзвичайно цікавим слотом про фермерів є апарат «Bumper Crop». Тут історія закручена вже навколо, власне, вирощування рослин на грядках. На даному ігровому автоматі гравцеві доведеться ростити «дикий символ» – кущ з помідорами. Як? Чекати відповідних символів: лопати, щоб викопати яму, насіння, лійки з водою, сонця і, нарешті, рижого фермера – головного героя апарату.

Коли «вайлд» виросте, запустяться фрі-спіни з додатковими функціями, які допоможуть й справді зібрати «небувалий врожай». Правда, враховуючи, що описуваний слот є низькодисперсним, сума цього «врожаю» скоріш за все не досягне десятків тисяч кредитів.

«Щасливий фермер»

«Lucky Fermer» є найбільш ординарним слотом з усіх описаних в цій статті, проте й він, безумовно, вартий уваги. Основними його перевагами є чудове оформлення та колоритні персонажі. Заправляють фермою тут не люди, а самі тварини. Головним серед них є старий та досвідчений козел, з яким гравець зможе зіграти в грі на подвоєння. На даному апараті цей режим представлений у вигляді вгадування переможної сторони монети («орел чи решка»).

Таким чином, цікаві ігрові автомати про фермерів справді є, й на них варто спробувати зіграти навіть просто так, в безкоштовному режимі. Хороша продуманість цих слотів, чудове оформлення та присутнє почуття гумору, без сумніву, здатні суттєво підняти настрій.