>
Головна > Казино Блог > Ігрові автомати про вовків

Ігрові автомати про вовків

Вовки – це дуже загадкові хижаки. У них присутні риси, які роблять їх унікальними в тваринному світі. Наприклад, вірність, гордість і якась відособленість. Багато людей знаходять щось схоже і в собі, тому дуже захоплюються вовками і поважають цей вид ссавців. Сьогодні ми розповімо про кращі ігрові автомати, присвячені даним тваринам.

Untamed Wolf Pack

Цей ігровий автомат привабливий, перш за все, своїм приголомшливим геймплеєм. Красиві картинки, якісне оформлення, хороша музика – на слоті Нестримна Вовча Зграя дійсно цікаво грати. Правда, тут не дозволяється вибирати кількість ігрових ліній, а максимальна ставка досягає лише 45 доларів. Зате на ньому передбачені інші переваги: кожен «дикий» символ на слоті Untamed Wolf Pack, потрапляючи на екран, додає одну маленьку картинку в віконце знизу під відповідним барабаном. Коли картинок в цьому полі набереться чотири, колонка заповниться «диким» символом на таку ж кількість наступних спінів. До речі, заповнюється барабан «вайлдом» і до кінця призової гри, представленої тут безкоштовною прокруткою барабанів.

Також радимо спробувати на цьому слоті ризик-гру, в якій користувач сам може регулювати свої шанси на перемогу.

Walfpack Pays

Walfpack Pays є, напевно, кращим ігровим автоматом про вовків. У ньому дуже динамічний ігровий процес і приголомшливе звукове оформлення! Кожен виграний спін на такому слоті надає геймеру додаткову безкоштовну прокрутку барабана. Друга поспіль перемога приносить ще один спін, третя - ще один, а четверта запускає призову гру. Це все відбувається під акомпанемент наростаючого темпу музики, надаючи неповторні відчуття. Символів тут тільки шість ( «вайлд» починає з'являтися під час фрі-спінів), тому виграє гравець часто. Призова гра Walfpack Pays характеризується збільшеною вірогідністю випадання символу «Wild».

Wild Wolf

Цей слот більше присвячений темі вовків в культурі індіанців. Найцікавішою його особливістю є підвищена кількість ігрових ліній. Їх тут 50. Також приємною рисою даного ігрового апарату є те, що «вайлди» у вигляді виючих на місяць вовків, тут ніколи не випадають по одному. Вони навіть можуть заповнювати цілий барабан.

Таким чином, ігрові автомати про вовків в сучасному світі гемблінгу дійсно представлені дуже гідними і якісними апаратами, на яких приємно пограти навіть у безкоштовному режимі. Цікаво, що кожен з перелічених слотів є низькодисперсним. Тому любителям невеликих, але частих виграшів радимо звернути увагу саме на вищеописані ігрові автомати.