>
Головна > Казино Блог > Ігровий автомат Immortal Romance

Ігровий автомат Immortal Romance

Ігровий автомат Immortal Romance - це привабливий слот від компанії Microgaming, на якому обігрується дуже популярна в сучасному суспільстві тема любові між вампіром і дівчиною. В деякій мірі цей апарат може нагадувати своїм сюжетом популярну сагу «Сутінки», але це не зовсім так. Дізнатися про історію взаємин між головними героями слота можна на сайті immortalromance.com.

Загальні відомості

Ігрових ліній на ігровому автоматі Immortal Romance тридцять. Ігрових картинок - чотирнадцять. Найбільший коефіцієнт множення тут дорівнює х1200, і приносять його п'ять символів Скаттер. Головним мінусом цього апарату варто вважати його занадто маленьку максимальну суму ставки, яка досягає лише шести баксів.

Спеціальних символів на даному слоті тільки два: логотип гри і замок у вигляді лева. Перший виконує функції Вайлда, а другий грає роль Скаттера. Крім того, якщо «Wild» тут взяв участь в складанні комбінації, гравцеві дістанеться подвоєна сума виплати.

Скаттер, звичайно, не прив'язаний на апараті до ігрових ліній. Крім видачі грошей цей символ тут запускає призову гру, яка представлена фрі-спинами з декількома послідовними рівнями.

Особливості апарату

Привабливою особливістю слота Immortal Romance є бонусна гра Wild Desire, яка активізується випадковим чином. Згідно з її правилами, один або кілька барабанів на апараті на певний час перетворюються в стекованнi вайлди (тобто, в «дикі» символи на всю колонку).

Бонусна гра на Immortal Romance має чотири режими, відкриття яких можливе лише після почергового виконання певних умов. У Зал Ембер ви потрапите відразу. Тут гравцеві надається десять фрі-спiнiв з п'ятикратним перемноженням після закінчення. Цей бонусний режим може продовжуватися.

Наступний рівень - це зал Троя. У ньому ви опинитеся після п'ятої бонусної гри в ігровій сесії. На цьому рівні гравець отримує п'ятнадцять безкоштовних прокручувань, під час яких на слоті стануть з'являтися кажани, здатні перетворювати якісь символи в х2 або х3 множники.

У залі Майкла, що стане доступним після десятої бонусної гри, гравець знайде 20 фрі-спінів з повторним обертанням барабанів після виграшу тих чи інших комбінацій. Також успіх тут буде супроводжуватися збільшенням коефіцієнтів.

Ну і, нарешті, Зал Сари, що відкривається після 15-ї бонусної гри, принесе геймеру 25 безкоштовних спiнiв зі своєрідною функцією Wild Vine. Вона активується в третій колонці та змінює якісь символи на «Вайлди». Крім того, в цьому режимі бонусна гра також може продовжуватися.