>
Головна > Казино Блог > Незвична афера Ніла Тейлора

Незвична афера Ніла Тейлора

Одного разу Ніл Тейлор задумав аферу, завдяки якій планував збагатіти на 17 тис. фунтів. Для цього він опублікував у газеті недостовірні дані щодо собачих перегонів. Щоправда, задум його провалився: хоча букмекери з подібними аферами досі не стикались, їм вдалося швидко викрити афериста.

У чому полягала афера

Газета «Racing Post» – це надзвичайно авторитетне та популярне у Британії видання, яке щоденно друкує відомості про собачі перегони та скачки. Коли не було Інтернету, букмекери виплачували виграші переможцям, орієнтуючись на данні, що були надруковані на сторінках цього видання. Опубліковані тут результати ніхто ніколи не перевіряв, оскільки букмекери вважали цю інформацію абсолютно достовірною.

Тому не дивно, що врешті-решт один з працівників газети, Ніл Тейлор, вирішив на цьому заробити. Ідея була проста: зробити у декількох букмекерських конторах ставки на собачі перегони, а згодом опублікувати в газеті імена переможців, тобто собак, на яких він поставив.

Реалізацію задуму полегшувало те, що Ніл Тейлор працював верстальником. Тобто до нього надходили готові журналістські матеріали, які він повинен був спочатку скомпонувати, згодом оформити макет номеру. Завдяки цьому Ніл без особливих проблем міг замінити один матеріал іншим. Тому коли результати перегонів надійшли до редакції, під час верстки він змінив данні на свою користь. За попередніми підрахунками, сума «намальованого» виграшу мала становити 17 тис. фунтів.

Дії букмекерів

Наступного дня після публікації результатів Ніл Тейлор пішов за грошима. Проте букмекери засумнівались й притримали виплату. Згодом вони сконтактувались між собою та виявили, що Ніл побував у всіх серйозних конторах Лондона. Обговорюючи подію, букмекери звернули увагу на те, що хлопець робив ставки на перегони, що відбувалися далеко від Лондона, що не дозволяло букмекерам отримати швидку відповідь від організаторів щодо переможця.

Тоді вони зробили інакше й зателефонували до редакції. Редактор, до якого вони звернулись, порівняв результати перегонів, що надійшли в прес-релізі, з тими, що були опубліковані. Результат приголомшив: цифри не співпадали. Тому він віддав наказ повідомити в усі букмекерських контори, що сталася технічна помилка.

Кінець історії

Проте букмекери не повірили поясненню, – й ініціювали розслідування за фактом шахрайства працівників газети «Racing Post». Найбільш ймовірним порушником був Ніл Тейлор. Спочатку поліція запросила його на допит, згодом він був заарештований…

Варто зазначити, що організоване Нілом шахрайство настільки вразило працівників усього грального бізнесу Британії, що вони перестали безумовно довіряти «Racing Post». З того часу результати усіх собачих перегонів, навіть тих, що відбуваються у невеличких містах, організатори змагань передають як до «Racing Post», так і до букмекерських контор.