>
Головна > Казино Блог > Любов і покер

Любов і покер

Свою другу половинку можна зустріти будь-де… навіть за покерним столом. А все тому, що у наші часи чимало представниць прекрасної половини людства здатні битися нарівні з чоловіками на покерних турнірах... Й навіть перемагати їх.

Наташа Барбур та Джейсон Мерс’є

Достеменно ніхто не знає, коли саме познайомилися Наташа Барбур та Джейсон Мерс’є й почали зустрічатися. Десь о 2015-му році... Проте вони вже встигли наробити галасу надзвичайно зворушливою пропозицією руки та серця.

Сталося це під час одного з турнірів WSOP 2016, коли Наташа змогла дійти до фінального столу й вилетіла на третьому місці. Джейсон вирішив підтримати свою дівчину: він обняв її, прошепотів щось на вушко й припав на одне коліно... У той момент усі присутні в залі зрозуміли, що тільки-но сталося на їхніх очах. Мабуть, обручка від коханої людини стала для Наташі значно ціннішим подарунком, ніж не отриманий нею у той день браслет. А за деякий час відбулося логічне продовження цієї події – довгоочікуване весілля.

Ігор Курганов та Лів Боері

Один з найнебезпечніших покерістів Росії Ігор Курганов та одна й з найуспішніших гравців в покер серед жінок Лів Боері почали зустрічатись у 2014 р. Й судячи по всьому, кожного дня їх почуття лише збільшуються. У покерному світі вони вважаються однією з найемоційніших, найбожевільніших й позитивних пар. А нещодавно Ігор та Лів разом виграли золотий браслет WSOP.

Все йде до того, що зовсім скоро закохані узаконять свої стосунки. Й всі, хто знає цю парочку, переконані: для заручин та весілля вони придумають щось феноменальне.

Девід Сендс та Еріка Моутіньо

Відомий покерист Девід Сендс познайомився зі своєю майбутньою дружиною Ерікою в далекому 2005 році в Австралії. У той час він лише починав свою покерну кар'єру, – й зміг захопити грою свою дівчину. Як наслідок – вже за шість років вони сиділи за одним столом на Головній Події WSOP 2011, – й навіть вилетіли зі змагань один за одним: Девід – на 30-му місці, Еріка – на 29-му.

У 2013 році закохані побралися, а за рік стали щасливими батьками чарівної дівчинки. Що стосується покеру, Девід грає набагато активніше, ніж його дружина, яка наразі займається вихованням доньки.

Дженніфер Тілі та Філ Лаак

Відносини Філа Лаак та Дженіфер Тіллі вже встигли пройти випробування часом – вони разом понад 12 років! Пара познайомилися в 2004 році, на одному з етапів WPT в Лос-Анджелесі. Усміхнений ірландський покерист одразу ж зміг підкорити серце відомої американської актриси й фатальної красуні Дженніфер, яка тоді тільки починала грати в покер. Й їх не зупинила навіть те, що Джені старша за Філа на 14 років.

За роки спільного проживання Філ подарував своїй дамі не лише велику кількість любові, турботи й уваги, але й величезний багаж знань у грі в покер. Дженніфер виявилася надзвичайно здібною ученицею: у 2015 році вона стала чемпіоном WSOP, завоювавши свій перший золотий браслет в турнірі для жінок. Після свого тріумфу вона зізналася, що ніколи б не змогла домогтися цього без свого улюбленого тренера.