>
Головна > Казино Блог > Лів Боері: вродлива й небезпечна

Лів Боері: вродлива й небезпечна

Лів Боері одна з найвідоміших жінок світу покеру. Модельна зовнішність, гострий розум, харизма й індивідуалізм змушують захоплюватися нею багатьох. Коли Лів грає в покер, товариська й люб’язна у житті, вона змінюється до невпізнання, – й за жорсткий й суворий характер її прозвали «Залізна Діва». На щастя, це стосується лише ігри, у звичайному житті Лів відкрита для кожного: з чисельними шанувальниками вона здатна годинами спілкуватися у соцмережах. Щоправда, хлопцям розраховувати на її прихильність не варто: серце красуні зайнято – її пов'язують теплі й романтичні стосунки з професійним гравцем в покер Ігорем Кургановим.

Знайомство з покером

Олівія Боері народилася в графстві Кент (Англія) у 1984 році. Після школи Лів навіть не думала про кар'єру професійного покериста, хоча й грала у карти онлайн. Вона себе бачила лише астрофізиком: її приваблювали зірки, нові планети, невідомі галактики. Аби втілити у життя космічні мрії, дівчина поступила в Манчестерський університет на факультет астрофізики й завершила з відзнакою.

Можливо, сьогодні ми б знали про Всесвіт значно більше, якби Лів продовжила наукову діяльність. Проте її подальший шлях визначила участь у реаліті-шоу «Ultimatepoker Showdown» на британському телебаченні, куди її запросили як учасника. Під час шоу Боері вчилася грати у з найліпших покеристів світу, Філа Хелмута, Ені Дюка, Дейва Юліота. Сталося це у 2005 році, й після цього про Лів можна було вже говорити як про професійного гравця.

Після шоу дівчині запропонували роботу на телебаченні, й вже наступного року вона вирушила у відрядження в Лас-Вегас висвітлювати Головну подію WSOP. Після цього Боері сконцентрувалася лише на покері, вирішивши будувати кар'єру у цьому напрямку.

Лів та покер

Успіх прийшов до Лів не одразу, проте вона вірила в себе й рухалася вперед. У 2007 році в лондонському чемпіонаті N / L Grand Opening Freeroll дівчина увійшла у десятку, проте не була задоволена результатом: Олівія прагнула перемоги. Й у наступному році на чемпіонаті серед жінок Ladbrokes European Боері вона її здобула, вигравши 42 тис. доларів.

Після цього Лів підписала контракт з PokerStars, що дозволило їй прийняти участь у Головній події WSOP. У дебютних турнірах Боері тричі потрапляла у призи, й виграла 1,5 тис., 2,8 тис. та 4 тис. дол. Суми ці як для покеру незначні, проте Лів була задоволена: «Досвід я отримала безцінний».

Після цієї подія Боері неодноразова брала призи, а найголовніша подія у покерному житті сталася й 2010 році на Європейському покерному турнірі. Ліз дійшла до фіналу й виграла 1,7 млн. дол.., отримавши перемогу над Якобом Карлсоном. Таким чином, вона стала третьою представницею прекрасної статі, якій вдалося підкорити EPT! Свою перемогу дівчина зазначила грандіозно – організувала фестиваль покеру у самому центрі Лондона, який привернув до себе увагу велику кількість любителів карт.

У цьому ж році Лів зайняла друге місце в лондонському Європейському покерному турнірі, й заробила 51 тис. дол.. За ходом фінальної зустрічі Лів і Йенса Торсона спостерігали з пильною увагою, настільки захоплююче й цікаво грали суперники. Й хоча дівчина не змогла виграти, продемонструвала дуже високий рівень гри.

Наразі Лів продовжує грати у покер, й хоча досі не виграла жодного золотого браслету WSOP, хочеться вірити, що найбільші перемоги у неї попереду.