>
Головна > Казино Блог > Джейсен Мерс’є – один з найліпших молодих покеристів

Джейсен Мерс’є – один з найліпших молодих покеристів

Джейсона Мерс’є вважають одним з найтитулованіших та перспективніших покеристів нового покоління. Хоча він за походженням американець, свій перший титул здобув далеко від дому після перемоги на турнірі EPT в італійському Сан-Ремо. Цей успіх став початком професійної кар’єри Джейсона, й з кожним роком його майстерність лише поліпшується.

Перші кроки у покері

Джейсон Мерс’є народився 12 листопада 1986 року у Голлівуді. Незважаючи на належність до такого знаменитого місця, кар'єра кінозірки Джейсона ніколи не приваблювала. Натомість він дуже любив спорт, непогано грав у футбол, бейсбол, а коли у студентські роки познайомився з покером, гра стала його головною пристрастю.

З картами Джейсона познайомили друзі. На відміну від університетських приятелів, він вкрай рідко програвав, що спонукало його замислитися про кар'єру гравця. Грав він багато, присвячуючи покеру чимало часу, ігнорував навчання, й як наслідок – Джейсона відрахували з університету.

Ця життєва невдача не зламала американця. Він продовжив навчання у коледжі й заробляв на життя тим, що підробляв тренером дитячих команд з футболу та баскетболу. Його любов до покеру не зменшилась, проте в той час він ще не міг похвалитися тим, що заробляє картами на життя.

І тут у його житті відбулися глобальні зміни ... Хтось із знайомих порадив йому перевірити свої сили в онлайн-покері. З того все й почалося: Джейсон чітко зрозумів, що не бажає повертатися до минулого життя, натомість весь свій вільний час прагне присвячувати грі.

Він зареєструвався на одному покерному сайті під ніком «treysfull21» й спочатку грав лише в кеш, майже не приймаючи участі у турнірах. Але за рік все змінилося. Йому вдалося здобути путівку на турнір в Сан-Ремо (EPT). Джейсон їхати не збирався й замислювався про продаж квитка, проте онлайн-друзі вмовили його поїхати перевірити власні сили. Як наслідок – сенсаційна перемога Мерсьє, який виграв свій перший золотий браслет, ставши багатшим на 1,372,893 млн. дол!

Міжнародне визнання

Так з інтернет-гравця в кеш Мерс’є став постійним гравцем оффлайн-турнірів, якого немає вдома по півроку. Перша гра у Світової серії з покеру Джейсону не вдалася, однак низка гучних поразок змусили його переосмислити ситуацію й поставитися до гри значно серйозніше.

Провальні виступи в 2008 р. зробили Мерс’є лише сильнішим. Він добряче загартувався на перших невдачах, і вже в 2009 р. показав себе більш досвідченим гравцем. Результати не змусили на себе чекати: Мерс’є неодноразово став доходити до фінальних столів європейських турнірів EPT та WSOP Europe. Європа знову стала для нього фартовим місцем: Мерсьє став найліпшим у лондонському турнірі й збагатів на 944,847 тис. дол. Цей тріумф змінив ставлення до Джейсона у світі покеру, адже рівень суперників на турнірі хайроллерів був надзвичайно високим.

Успіхи в Америці

Незважаючи на стрімкий ріст покерної кар’єри злі язики подейкували, що Джейсон чудово грає у Європі, але стабільно програє на батьківщині, й постійно йому дорікали. Проте вже на початку 2009 р. критики змовкли, оскільки Мерс’є став стабільно потрапляти у зону грошових виплат і в Америці. А в перший день літа того ж року збулася головна мрія Джейсона – він здобув браслет WSOP!

Після цього Джейсона запросили в команду зірок ПокерСтарс, а молоде покерне дарування впродовж трьох років підкорив чимало турнірів, які поповнили його банківський рахунок більш ніж на 5 млн. дол.!

Особисте

Хоча більшу частину року Джейсон знаходиться в постійних відрядженнях, тільки-но з’являється вільний час, він одразу ж кидає все й вирушає до Флориди, щоб провести вільний час з сім'єю. Сам Мерс’є – людина віруюча, католик. Можливо, саме віра в Бога допомогла йому не загубитися на вершині слави й продовжувати залишатися простим хлопцем, який з кожним днем намагається вдосконалити свою гру й виграти черговий турнір.

Джейсон одружений з Наташею Барбур, яка так само добре грає у покер, й виграла не один турнір. У жовтні 2017 р. пара очікує первістка.