>
Головна > Казино Блог > Байрон Каверман – переможний шлях у світі покеру

Байрон Каверман – переможний шлях у світі покеру

Покерний шлях Байрона Кавермана визначили знаменитий фільм «Шулери» й успіхи професійного покериста Кріса Манімейкера. Обидві події перетворили типового американського підлітка у покерного фаната. Але лише захоплюватись грою надто мало для того, щоб заробити мільйонні статки й втілити у життя найбожевільніші мрії.

Перші турніри

Перші кроки до світової слави Байрон здійснив на першому курсі університету: хлопець захопився онлайн покером. Однак основним його вподобанням все ж таки був спорт, а саме – футбол: парубок навіть потрапив у студентську збірну США й непогані результати у грі дозволили йому оплачувати навчання.

Усе вирішив випадок ... Якось на різдвяні свята Байрон приїхав до батьків. До нього в гості заглянув шкільний приятель й, щоб згаяти час, хлопці вирішили пограти в онлайн-покер. Вперше в житті Байрон брав участь у турнірі й ... одразу виграв перше місце, отримавши 1,5 тис. дол. призових. Радості не було меж, – й Каверман зрозумів, як заробити кишенькові гроші й не тільки!

Незважаючи на перший позитивний досвід в онлайн-покері, юнак не полишив навчання та спорт: Каверман прагнув бути першокласним психологом й професійним футболістом. Що стосується покеру, то гра була для Байрона хобі. Однак складно встигнути скрізь. Зрештою юнак закинув навчання, не склалося й у футболі, – й у хлопця залишився лише шанс проявити себе у покері. Він вирішив поїхати на Багами й зіграти у «живому» турнірі. Й не помилився: подорож завершилася перемогою й грошовою винагородою у 300 тис. дол.

Подальші кроки

Після багамських пригод Байрон відправився до Європи й почав грати в живих турнірах, повертаючись в Америку лише на ігри WSOP. Проте турнірний рік склався не так, як планував покерист: у Парижі на WPT він став четвертим й заробив 225 тис. дол. Цієї суми ледь вистачило на покриття витрат. Усвідомивши, що справи в офлайн складаються не найліпшим чином, Байрон став активно грати в онлайні. Таким чином він не лише заробив гроші, але й значно підняв рівень, що дозволило йому на Світової серії покеру в Джексонвіллі зайняти друге місце й 236,592 тис. дол. призових.

Впродовж усього 2013 року молодий гравець продовжував грати в інтернеті й водночас виступати у живих турнірах. WSOP йому приніс 34 місце і 229 тис. дол., турнір хайроллеров UK & Ireland Poker – друге місце й приз у 102 тис. дол. Проте цього для покриття витрат було мало.

У 2014 р. спад завершився. Він почав раз за разом потрапляти у призи й вигравати турніри. У Світовому покерному турнірі він зайняв II місце й виграв більш ніж 727 тис. Далі потрапив до фіналу чемпіонату хайролерів, де зайняв п'яту сходинку й збільшив свої статки на 467 тис. дол. Підкорився йому й WSOP: він п’ять разів опинявся у призах, що дало змогу заробити додаткових 100 тис. дол.

Таким чином, за десять років гри Каверман заробив понад 11,5 млн. доларів у реальних турнірах. П'ятнадцять тижнів поспіль, з 30 вересня 2015 р. по 12 січня 2016 р він був першим номером у світовому рейтингу Global Index Poker.