>
Головна > Казино Блог > Євген Качалов: найліпший український покерист

Євген Качалов: найліпший український покерист

«Не помиляйся й поважай гру,» – саме так звучить девіз Євгена Качалова, найвідомішого українського покериста, який впродовж своєї кар’єри заробив більше 7 млн. дол. У 2007 р. він став чемпіоном WPT, встановивши своєрідний рекорд: фінал виявився найшвидшим за всю історію турніру. До 2016 р. Качалов був представником України у команді PokerStars Pro.

Шлях до успіху

Євген Качалов народився 21 лютого 1981 го року у Києві, де провів 10 років. Після розпаду Радянського Союзу його сім'я одразу переїхала до США. Хлопця з дитинства вирізняло аналітичне мислення, він захоплювався комп'ютерними іграми-стратегіями, а після школи вступив до вищого навчального закладу, де вивчав фінанси та міжнародний бізнес. Після університету юнак став трейдером на фондовій біржі.

Можливо, Качалов так би й залишився брокером, якби одного разу не опинився у барі, де 20-ти річному хлопцеві запропонували зіграти у техаський холдем. Гра захопила юнака й незабаром стала улюбленою розвагою у колі друзів.

Домашніх посиденьок Євгену виявилось недостатньо, тому за деякий час він завів аккаунт на PartyPoker, й почав заробляти перші гроші. Досвід роботи трейдером став у нагоді й тут: Качалов знав усе про прибутки й ризики, тому вмів навіть з невдалих ігор виходити з найменшими втратами. Потроху він підвищував ліміт, але якщо програвав, спускався на сходинку нижче. Так поступово, крок за кроком, збільшувався його банкролл. Згодом гра настільки захопила хлопця, що він полишив біржу, зосередивши увагу на покері.

У 2004 р. його друг, Ілля Трінчер, порекомендував Качалову випробувати себе у турнірі 2004 World Poker Classic, й навіть позичив частину суми для участі. Ілля не помилився: Євген зайняв п’яте місце, вигравши 47 тис. дол., що було неабияким досягненням для новачка. Після цього хлопець зіграв у турнірі WPT, опинився на 35 місці й заробив 27 тис. дол.

У 2007 р. Євгену підкорився WPT No Limit Hold'Em, який приніс йому 2 млн. дол. У цьому ж році він яскраво зіграв в онлайн-чемпіонаті на Full Tilt, де виграв 750 тис. дол. За два роки, в 2009-му, Євген став абсолютним лідером в Головній події PokerStars WCOOP.

Прибутковим для Євгена виявився 2011 рік. Хлопець 13 разів потрапляв у призи, виграв турнір WSOP, за що отримав перший у кар’єрі золотий браслет. За деякий час він став кращим у турнірі PCA, де вирвав перемогу у Даніеля Негреану, збагатівши на 1,5 млн. дол. У 2015 році Євген за підсумками турніру Aussie Millions Poker Championship увійшов в десятку кращих гравців й отримав приз у 60 тис. дол.

Зоряна команда

У 2011 році Євгену запропонували стати частиною "Team PRO PokerStars", й хлопець погодився, не вагаючись, адже бонуси від співпраці з відомим покер-румом були колосальні: це і поїздки на різноманітні турніри, і знайомство зі світовими зірками, й, звичайно, піар. За 5 років спільної роботи з ПокерСтарс Качалов зміг значно підвищити популярність покеру в Україні, а також неодноразово піднімав питання про легалізацію оффлайн ігор.

Кілька років тому Євген одружився з переможницею українського телешоу «Холостяк» Ані Селюковій. Можливо, новий сімейний статус спонукав Качалова покинути лави PokerStars й піти своєю дорогою. А, можливо, безмежна одержимість покером трохи охолола, поступаючись місцем чомусь іншому. У будь-якому випадку з 1 червня 2016 року Женя Качалов офіційно не є членом зоряної команди.