>
Головна > Казино Блог > Головний турнір WSOP: у погоні за мрією

Головний турнір WSOP: у погоні за мрією

Для покериста виграти золотий браслет на Головному турнірі WSOP Main Event – це те саме, що легкоатлету стати олімпійським чемпіоном, або футболісту переможцем Мондіалю. Цього прагне кожен професійний гравець, й на жаль, багато хто з легендарних покеристів так й не зміг досягнути цієї вершини.

Філ Айві

Філа Айві багато хто вважає найкращим гравцем планети. Він десять раз вигравав золотий браслет WSOP, проте головний приз ще не здобув, хоч за фінальний стіл потрапляв й вибув з сьомого місця.

Даніель Неграну

Поза всяким сумнівом, Даніель Неграну належить до сучасної покерної еліти. Канадський покерист на прізвисько «The kid» – один з найпопулярніших гравців завдяки непередбачуваності у грі й нестандартній поведінці за столом. Незважаючи на зоряний статус, легендарному гравцеві досі не вдалося на Головному турнірі WSOP дістатися хоча б фінального столу. Максимальне його досягнення – 11 місце.

Ерік Сайдел

Ерік Сайдел – досвідчений гравець, ім’я якого внесено до Залу покерної слави. За свою кар’єру він заробив більше 34 млн. дол., здобув вісім браслетів WSOP. Проте перемога на Головному турнірі так й лишається недосяжною мрією. У 2008 р. він мав шанс на золото, проте програв у фіналі росіянину Олександру Кострицину.

Джон Джуанда

Джон Джуанда – справжня акула серед досвідчених покеристів. Він не лише феноменальний гравець у кеш, але й серйозний турнірний боєць. За свою кар’єру Джон виграв більше 15 млн. дол., п’ять золотих браслетів WSOP. Незважаючи на грандіозні досягнення, перемогу у Головному покерному турнірі йому здобути не вдалося.

Мен Нгуєн

Мен Нгуєна на прізвисько Master однин з найкращих гравців у seven-card stud. На турнірах WSOP він зміг здобути сім золотих браслетів, заробити більше 10 млн. дол., проте головний турнір своєї мрії для нього лишився недосяжним.

Аллан Канінгем

Аллан Канінгем – відомий американський фахівець, що входить до команди Full Tilt Poker. Вын п’ять разів перемагав на турнірах WSOP, тож не випадкова людина серед покерної еліти. Проте, незважаючи на значні успіхи, Головна подія турніру йому не підкорилася.

Гус Хансен

Гус Хансен – один з найвідоміших скандинавських гравців у покер. Йому притаманний вкрай агресивний стиль гри, який дозволив здобути безліч перемог на світових турнірах, 9 млн. дол., золотий браслет WSOP. Однак перемоги у Головній події року йому не вистачає.

Ті Джей Клот’є

Ті Джей Клот’є написав кілька підручників з покеру, але справжню славу йому принесли чудові результати на популярних й рейтингових турнірах: він чотири рази потрапляв в п'ятірку найкращих гравців світу. Перемогти у Головній події WSOP Ті Джей так і не зміг, двічі зупиняючись за крок від бажаного браслета (невдачі у фіналах 1985 і 2000 років).

Баррі Грінштейн

Ім’я Баррі Грінштейн внесене до Залу Слави Покеру. Впродовж свого життя він здобув чимало призових, величезну частину з яких витратив на благодійність. Серед його досягнень – три золотих браслети WSOP. Проте Головний турнір досі недосяжна мрія: найліпше досягнення Баррі – 22 місце.