>
Головна > Казино Блог > Як потрапити на Головну подію WSOP лише за 30 баксів

Як потрапити на Головну подію WSOP лише за 30 баксів

Стати учасником головного турніру року - WSOP Main Event можна різними методами. Мрієте зробити це з мінімальними фінансовими тратами? 888poker із задоволенням допоможе вам це зробити! Аби дістатися мрії, доведеться долати тернистий важкий шлях, що складається з багатьох етапів, витратити чимало зусиль та часу. До того ж, потрібні вдача й неабияка майстерність. Натомість почати крокувати до мрії можна, вклавши лише 10 центів.  Фернандо Понс зробив трохи інакше. Він скоротив цей шлях, почавши з турніру, за гру в якому треба було заплатити 30 дол. Задум виявився вдалим: іспанець зумів перетворити цю суму в один мільйон доларів.

Шлях до Головної події

Цікаво, що іспанець у відбірковому турі зареєструвався випадково. Він взагалі не збирався їхати до Лас-Вегасу й стати зіркою покеру. Фернандо просто грав онлайн уночі, аби розслабитися після важкої роботи. Тоді Понс й гадки не мав, що його помилкова реєстрація призведе до поїздки,  яка збагатить його на один мільйон доларів. Перед грою Фернандо навіть сказав, що якби була можливість вивести гроші з руму й не поїхати на WSOP, він би так й зробив.

Перед фінальнім турніром Фернандо взяв три місяці відпустки, аби морально й фізично підготуватись до важких ігор. Він не розповів шефу про мету поїздки до Лас-Вегасу, лише сказав, що летить до Америки, тому про досягнення підлеглого начальник довідався з новин.

Перші два дні змагань для Фернандо виявились надзвичайно вдалими, а ось третього дня фортуна відвернулась. Понс не лише покинув верхні рядки турнірної таблиці, а й опинився на самому дні, втративши половину фішок. Проте вже наступної доби глядачі й журналісти стали свідками метаморфози: Понс збільшив стек у 10 разів й повернувся до лав лідерів. На шостий день іспанець ледь не вибув із змагань, але завдяки вдалому розкладу карт зміг лишитися у грі.

Так, крок за кроком, Понс потрапив за фінальний стіл й став третім в історії іспанцем, якому вдалося це зробити. Він мав найменший стек й виявився найнедосвідченішим с усіх учасників фіналу: грати в покер іспанець почав за п’ять років до цієї події. Звісно, іноді він грав у турнірах, але надавав перевагу іграм з низьким внеском (20-50 євро). Тому найбільшим досягненням іспанця було 4 тис. дол.

Фінал для Фернандо закінчився швидко: він опинився на дев’ятому місті. Хоча його й засмутив такий результат, здоровий глузд швидко переміг. Іспанцю є чим пишатись: ніхто до нього не зміг пройти такий довгий шлях й перетворити 30 баксів на 1 млн. доларів.

Життя після перемоги

Перемога кардинально змінила життя Фернандо. Він залишив роботу, почав більше приділяти увагу родині, грати в покер й насолоджуватись життям. Він приєднався до проекту SpinLegends, мета якого – зробити кожного гравця легендою покеру. З цією метою у проект залучені висококласні фахівці, з якими можна обговорити стратегії й отримати відповіді на велику кількість питань.