>

Методи сплати - Easypay

www.easypay.by

EasypayПлатіжна система Easypay належить Республіці Білорусь і функціонує на її території з 2004 року. Компанія є молодою, розвиненою й абсолютно легальною системою в Білорусії. Вона не вимагає установки спеціального програмного забезпечення й призначена для швидкого перекладу невеликих фінансових платежів.

За допомогою Easypay ви можете оплачувати, без комісії, товари й послуги, ухвалювати безготівкові платежі за покупки в Інтернеті.

Крім того, система має більші оперативні переваги:

  • забезпечує швидкий вступ грошей на розрахунковий рахунок;
  • дає можливість перекладу коштів з одного рахунку на інший всередині системи Easypay (при даній операції з відправника береться комісія в розмірі 2%);
  • надає можливість перевести кошти з вашого рахунку на пластикові карти Mastercard.

Для забезпечення безпеки фінансових операцій на всіх етапах Easypay використовує багаторівневу систему захисту, сертифікати SSL і контроль над усіма сеансами роботи.

Easypay - це одна із платіжних систем, яка дозволяє користувачеві зберігати анонімність при реєстрації. Для того щоб скористатися системою, необхідно укласти договір про надання послуг з фірмою ТОВ "Відкритий контакт", потім підключитися до системи й придбати електронні гроші. Після реєстрації й укладання договору клієнтові привласнюється певний номер для ідентифікації користувача в системі, вхід у яку доступний тільки після введення спеціального пароля й коду доступу.