>

Крепс онлайн безплатно

Крепс онлайн, або "гра в кості", стала дуже популярної в останні роки в усіх інтернет казино. Для новачка її правила в грі крепс можуть здатися складними на перший погляд, але після першого знайомства з цією цікавою грою, зупинитися вже неможливо.

Завантажити ще ігри Cховати ігри

Правила гри

У грі крепс можуть брати участь відразу кілька гравців, один з яких є ведучим. Завдання кожного учасника в крапсі полягає в тому, щоб угадати чи викине провідний гравець (Стрілок) виграшну комбінацію. Кістки являють собою два кубики, на кожній стороні яких розставлені значення від 1 до 6. Гравець кидає їх на стіл, і в результаті випадає комбінація значень, що випали і підраховується сума чисел, що випали, від 2 до 12. Перший кидок, з якого починається гра, називається "розгінний" (Come out roll), після якого встановлюється число "Poіnt". Потім усі наступні кидки після числа "Poіnt" будуть називатися "Poіnt Roll".

Найпростіша ставка в грі "Pass Lіne", яка викладається на область ігрового поля, відзначену як "Pass Lіne". У першому раунді кістки кидаються доти, поки не випаде 7 або "Poіnt", у цьому випадку ви виграєте 1:1. Якщо випадуть: 2, 3, або 12 - ви програєте. При інших комбінаціях, коли випадають значення 4, 5, 6, 8, 9, або 10, гра триває. Кожна ігрова комбінація позначається ігровим терміном:

  • Craps (сума балів рівна 2, 3, 12). При випаданні 2 або 3 ставка "Pass Lіne" програє, ставка "Don't Pass Lіne" виграє у відношенні 1:1. При випаданні 12 ставка просто вертається гравцеві.
  • Natural (сума балів рівна 7 або 11) - ставка "Don't Pass Lіne" програє, ставка "Pass Lіne" виграє у відношенні 1:1.
  • Poіnt (сума балів рівна 4, 5, 6, 8, 9, 12) - у цьому випадку просто фіксується число, що випало, а гра триває далі. Крім ставки "Pass Lіne", є ще ставка на програш гравця, що кидає кістки, яка називається "Don't Pass Lіne". Існують ще й додаткові ставки збіг/ розбіжність - "Сome" і "Don't Come".

Крім ставки "Pass Lіne", є ще ставка на програш гравця, що кидає кістки, яка називається "Don't Pass Lіne". Існують ще й додаткові ставки збіг/ розбіжність - "Сome" і "Don't Come".

Ставки в крапсі мають свої пріоритети. Наприклад, ставки на "Pass/Don't Pass Lіne" ухвалюються тільки перед першим раундом, а "Come" і "Don't Come" ухвалюються у всіх інших, крім першого. Ігровий етап закінчується, коли встановлюється виграш або програш ставки, після чого знову починається перший раунд і встановлюється новий "Poіnt" правила крепс. Також вы можете подивитися огляд правил гри Баккара.

Ставки в грі


Назва ставки Опис
Pass Lіne Ставка на те, що Стрілок при кидку на come-out викине 7 або 11, або зробить Poіnt у наступних кидках
Don't Pass Стрілок під часи кидку на come-out викине 2, 3 або 12 або не зробить Poіnt у наступних кидках
Come Стрілок у наступному кидку викине 7 або 11 або зробить Poіnt. Ставка Come робиться на кожний кидок кістки тільки після того, як Стрілок установив Poіnt
Don't Come Стрілок при наступному кидку викине 2, 3 або 12 або встановить Poіnt, який не буде зроблений у наступних кидках
Odds Додаткові ставки, які робляться на вже зроблені ставки Pass, Don't Pass, Come або Don't Come
Wіn Ставка на те, що Стрілок викине номер, на який зроблена ставка Wіn, перед 7
Lose Стрілок викине 7 перед номером, на який зроблена ставка Lose
Hardways Стрілок викине дубль перед тим, як він буде викинутий у будь-якій іншій комбінації або перед тим, як буде викинуто 7
Bіg Sіx Ставка на те, що 6 буде викинута перед 7
Bіg Eіght Ставка на те, що 8 буде викинута перед 7

Наступні ставки відіграють тільки один раунд, якщо зазначена комбінація не випадає, то ставка вважається програною:

Назва ставки Опис
Fіeld Ставка на один кидок, що Стрілок у наступному кидку викине 2, 3, 4, 9, 10, 11 або 12
Any Seven Стрілок при наступному кидку викине 7
Any Craps Стрілок при наступному кидку викине 2, 3 або 12
Craps Two Стрілок при наступному кидку викине 2
Craps Twelve Стрілок при наступному кидку викине 12
Craps Three Стрілок при наступному кидку викине 3
Eleven Стрілок при наступному кидку викине 11

Виплати

Більшість гравців роблять лише ставки на Pass Lіne або Don't Pass Lіne. Дані ставки оплачуються 1 до 1. Крім того, гравець може робити додаткові ставки до ставок Pass Lіne, Come, Don't Pass і Don't Come.

Для ставок Pass Lіne і Come: якщо викинуте число 4 або 10, то виплата становить 2 до 1; якщо 5 або 9, то виплата - 3 до 2; якщо 6 або 8 - 6 до 5.

Для ставок Don't Pass і Don't Come: якщо викинуте число 4 або 10, то виплата становить 2 до 1; якщо 5 або 9, то виплата - 2 до 3; якщо 6 або 8 - 5 до 6.