>
Головна > Методи сплати > Кредитпілот

Методи сплати - Кредитпілот

www.kreditpilot.com

КредитпілотПлатіжна система "Кредитпілот" улаштувалася в сфері електронних платежів в 2001 році. Завдяки підвищеній безпеці й зручності доступу, система швидко завоювала свою нішу на ринку віртуальних фінансових операцій.

При перерахуванні особливостей системи можна виділити співробітництво з мережею філій Ощадбанку для введення засобів на рахунок. У цій системі ви можете скористатися послугами найбільшого й надійного банку країни, використовувати будь-які пластикові або кредитні карти. Крім того, при здійсненні будь-яких фінансових операцій "Кредитпілот" забезпечує дотримання всіх законодавчих норм, податкових санкцій і т.п.

У плані безпеки перекладів варто відзначити, що "Кредитпілот" має сертифікат компанії "Thawte" і використовує зашифрований цифровий код по протоколу SSL, тому передача інформації відбувається в захищеному режимі.

Процедура реєстрації в "Кредитпілот" має ряд істотних відмінностей від інших систем. По-перше, при заповненні реєстраційної форми можна зберегти анонімність користувача, але потрібно створити свій персональний Logіn, придумати пароль(Password) і укласти з компанією Договір доручення. Після всіх процедур ви одержуєте свій номер рахунку й доступ в "Особистий кабінет" системи.