>
Головна > Методи сплати > Яндекс.Гроші

Методи сплати - Яндекс.Гроші

money.yandex.ru

Яндекс.ГрошіВідносно нова платіжна система Яндекс.Гроші, але вже достатньо популярна. З 2002 року вона успішно розвивалася й для багатьох російських користувачів стала самою зручною й функціональною системою платежів в Інтернеті.

З кожним роком Яндекс.Гроші розширюють сферу свого застосування, пропонують нові види послуг і забезпечують бездоганний сервіс. За всі ці переваги система передбачає певний комісійний відсоток, який залежить від виду грошової операції (від 0,5 до 3%).

У платіжній системі Яндекс.Гроші ви зможете оплачувати майже всі види послуг і комунальних платежів, проводити операції з електронними валютами, ухвалювати й виводити платежі. Усі операції в системі Яндекс.Гроші абсолютно конфіденційні й захищені багатоступінчастою системою паролів і кодів. Усі дані про фінансові операції власника рахунки шифруються в Процесинговому Центрі й недоступні для сторонніх осіб.

Щоб здійснювати операції за допомогою системи Яндекс.Гроші, потрібно пройти реєстрацію і створити власний рахунок. Після цієї нескладної процедури ви самі зможете вносити на свій рахунок необхідні суми, здійснювати або ухвалювати платежі.

Опис процесу реєстрації:

  1. Завантажте інсталяційний файл Інтернет.Гаманця на власний комп'ютер, а потім запустіть його. Виконуючи підказки під час установки і в кінці натисніть "Далі".
  2. Програма запропонує вам підтвердити Ліцензійну угоду, що необхідна для користування цією програмою. Якщо ви згодні з усіма пунктами перерахованими в угоді, то зразу тисніть "Згоден".
  3. Укажіть шлях де буде встановлений Інтернет.Гаманець і місце на комп’ютері де буде розміщений ярлик.
  4. Введіть у наступному вікні пароль доступу до вашого Інтернет.Гаманця. Пароль повинен складатися не менш ніж з 8 символів. Перевірте пароль, повторивши його в іншому полі введення.
  5. Далі відкриється вікно для збору ваших даних, щоб згенерувати ваш особистий електронний підпис. Тут вам необхідно буде ввести 60 довільних символів. Запам'ятовувати, що вводяться символи не потрібно.
  6. Наступне вікно надасть вам можливість відкрити рахунок у Центрі системи Яндекс.Гроші. У полях "Відкрити рахунок в" і "У валюті" виберіть відповідно Центр і валюту, з якими ви будете працювати: Центр (ЭКОМБАНК) і рублі - для роботи з реальними грішми ; ДЕМОБАНК і кожна з перерахованих валют - для перевірки системи в демо режимі. Потім надайте інформацію про себе й натисніть кнопку "Далі".
  7. Інформацію про себе ви можете не надавати але якщо ви забули пароль то вже не зможете повернути кошти.
  8. Вікно "Ініціалізація гаманця" буде відбитий процес створення вашого рахунку, і у випадку успішного завершення, ви побачите повідомлення про це.
  9. Тисніть по кнопці "Далі" - з'явиться вікно і повідомить вас про завершення установки вашого Гаманця. Прочитайте наведені тут рекомендаціями й натисніть кнопку "Кінець".
  10. Тепер будь-яким зручним для вас способом покладіть на свій рахунок необхідну суму грошей. Після цього можна здійснювати будь-які фінансові операції.