>

Методи сплати - Moneybookers

www.moneybookers.com

MoneybookersСистема електронних платежів Moneybookers існує на ринку платіжних систем з 2003 року й успішно конкурує з іншими великими компаніями в цій області. Сьогодні число користувачів системи незмінно росте і становить більш ніж 1,5 мільйона людей в 170 країнах, включаючи Росію й країни колишнього СНД.

Такі вражаючі результати з'явилися в результаті того, що Moneybookers уважається дуже зручною, надійною й універсальною системою. Для її використання не потрібно встановлювати додаткові програми, вона проста й доступна.

Процес реєстрації в Moneybookers є обов'язковим, і вам буде запропонована реєстраційна форма, у якій необхідно вказати вашу адресу електронної пошти. На неї вам надішлють індивідуальний код для доступу до рахунку, який необхідно активізувати протягом 7 днів. До того ж сам e-maіl буде служити номером вашого персонального рахунку.

Безсумнівною перевагою системи Moneybookers також є низька ставка комісійних зборів, яка становить 1% від суми платежу. Причому мінімальна й максимальна сума платежу не має обмежень.

Для захисту всіх фінансових операцій у системі використовується перевірений 128 бітний ключ протоколу SSL. Додаткову безпеку перекладам забезпечує відсутність анонімних користувачів, усі дані повинні бути відкриті й легальні.