>

Методи сплати - Paypal

www.paypal.com

PaypalПлатіжна система Paypal вважається самою популярною й міжнародною з усіх закордонних представників. Вона дає можливість швидко й безпечно здійснювати електронні платежі користувачам більш 50 країн по усьому світі. Громадяни Росії теж можуть скористатися Paypal для оплати цілого ряду товарів, що розміщуються в мережі Інтернет, а також інтернет казино.

Для добутку розрахунків у системі Paypal необхідно підключитися до Інтернету й скористатися послугами електронної пошти або мобільному зв'язку. За допомогою системи користувачі можуть:

  • відправляти платежі, здійснювати грошові операції,
  • поповнювати рахунок з банку й здійснювати грошові перекази на банківський рахунок,
  • відсилати запит на одержання платежу і т.д.

Для того, щоб ви могли використовувати можливості системи платежів Paypal, необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації й одержати номер персонального рахунку. Залежно від цільового призначення рахунку він може бути: Особистий, Особистий Прем'єр і Бізнес-Рахунок. Баланс рахунку в будь-який час можна поповнювати, скориставшись банківськими переведеннями або кредитною картою.

Важливим питанням при перекладі платежів у будь-якій системі є їхня безпека. Варто відзначити, що в Paypal усі електронні переклади системи застраховані компанією Safeweb Іnsurance на суму $100.000. Крім того, уся інформація й усі грошові операції захищені кодовим ключем 128-bіt протоколу SSL.