>

Методи сплати - Webmoney

www.webmoney.ru

Webmoney TransferПлатіжна система Webmoney Transfer функціонує в сфері електронних технологій більш 10 років і вважається самою популярною й надійною системою для здійснення електронних фінансових операцій. Будь-яка людина може скористатися цією системою, попередньо оформивши реєстраційний бланк і одержавши персональний електронний гаманець із найвищим ступенем захисту. У якості платіжного засобу Webmoney використовує розрахункову грошову одиницю з однойменною назвою Webmoney або скорочено WM.

Система надає 4 види гаманців для зберігання коштів і проводить операції з будь-яким видом валют: WMZ, WMR, WME, WMU (відповідно, долари, рублі, євро й українська гривня). За допомогою цих електронних гаманців ви зможете швидко й зручно робити масу фінансових операцій: оплачувати рахунки за послуги, робити покупки, обмінювати валюту, оплачувати підписку й багато чого іншого.

Варто відзначити, що для забезпечення абсолютної безпеки ваших розрахунків платіжна система Webmoney Transfer використовує в закодованому виді унікальні алгоритми захисту інформації. Кожна людина може стати клієнтом системи Webmoney Transfer, якщо пройде процедуру реєстрації. Для цього вам необхідно встановити на ваш комп'ютер спеціальну програму WM Keeper Classіc і заповнити анкету вашими даними.

  1. Скачати інсталяційний архів програми WM Keeper Classіc.
  2. Запустити файл інсталяції. У процесі інсталяції необхідно додержуватися інструкцій, що з'являються на екрані.
  3. Після інсталяції запустити програму. У діалоговім вікні, що з'явилося, вибрати опцію реєстрація.
  4. Вкажіть місце на жорсткому диску комп'ютеру для зберігання файлів з секретним ключем і гаманцями, а також назначте пароль для запуску програми. Заповніть поля й виберіть опцію "Створити".
  5. Процес реєстрації буде зроблений автоматично. Після реєстрації буде привласнений унікальний Wm-Ідентифікатор, необхідний для входу в систему. Wm-ідентифікатор і пароль необхідно записати й обов'язково зробити резервну копію файлу з ключем.
  6. Після установки програми створіть чотири гаманця: R-, Z-, Е- і U- Типу, які Ви зможете використовувати для проведення розрахунків у системі.
  7. Запуск програми WM Keeper Classіc також виконується зі стартового меню. З появою на екрані зображення Wm-Сейфа виберіть "Вхід" і введіть свій Wm-Ідентифікатор та пароль, призначений Вами при реєстрації. Дочекайтеся підключення програми до сервера сертифікації (стан Onlіne) і ви отримаєте доступ до ваших Wm-Гаманців і операцій у системі.