>
Головна > Казино Блог > Ігрові автомати «Золото ацтеків»

Ігрові автомати «Золото ацтеків»

З появою і розвитком інтернету в кожної людини з’явились просто фантастичні можливості для розваг та небувалий доступ до будь-якої незасекреченої інформації. Практично будь-яка відома людству гра вже давно перенесена в онлайн-режимита адаптована під світ інтернету. Виключенням не стали і ігрові автомати, особливо зважаючи на те, що в багатьох країнах вони є забороненими. Саме в інтернеті кожен може зіграти свої улюблені азартні ігри піраміди чи потренуватись або зіграти на гроші на ігрових автоматах «Золото ацтеків». Зрештою, і те, і інше є власне, одним і тим самим.

Починається гра на автоматах «Золото ацтеків» традиційно з натискання кнопки СТАРТ, при умові що кредит гравця не дорівнює нулю. Після зупинки барабана, звісно ж, відображається Ваш виграш. Грати азартні ігри піраміди можливо на 25 лініях, з яких чисто теоретично можуть виграти абсолютно всі. Виграші по лініях при цьому будуть підсумовуватись. Барабанів у автоматах «Золото ацтеків» п’ять. Максимальна ставка дорівнює 210кредитам. Бонусів два, але також існує гра на подвоєння. Чим більше однакових символів буде на лінії, тим більшим буде коефіцієнт, на який в результаті множиться ставка.

Подвоїти свій виграш на цих ігрових автоматах можливо зігравши у відповідну гру. Вона полягає у вгадуванні більшої ніж у дилера карти, вибір якої проводиться з п’яти карт. При випаданні однакових карт номіналом до 8-8 включно виграш за дилером. Якщо номінал однакових карт більший, то виграє гравець. При випаданні в гравця і дилера по джокеру кредит залишається незмінним.

Варто зазначити, що є в «Золоті ацтеків» і своя фішка, яка полягає в символах «Золота маска», «Піраміда» та «Птах. Наприклад, «Золота маска» на другому, третьому чи четвертому барабані замінює всі інші символи, крім «Піраміди». А от символ «Птах» може замінити тільки в одній позиції на своєму барабані.Бонусна гра на ігрових автоматах «Золото ацтеків» розпочинається після випадання 3 символів піраміди в будь-якому із місць 3, 4 чи 5-го барабанів.

Отож, як, мабуть, відмітить більшість досвідчених азартних гравців, ігровий процес «Золота ацтеків» має достатньо своєрідних нюансів, притаманних лише цій грі. Можливо якраз із-за цього азартні ігри піраміди і є настільки популярними серед численних любителів ігрових автоматів.