>
Головна > Казино Блог > Ігрові автомати піраміди

Ігрові автомати піраміди

В свій час ацтеки були дуже багатим і могутнім племенем, з яким рахувалась більшість інших народів Центральної та Південної Америки. Воно й не дивно, особливо з настільки розвинутою культурою та традиціями. І деякі золотошукачі 21-го століття й по цей день розвідують різноманітні незвідані кутки південноамериканського континенту, намагаючись знайти там золото цього народу. Але розбагатіти за допомогою ацтеків можливо й значно простіше.

Яскрави ігрові автомати піраміди

Справа в тому, що в свій час на основі культури вищезгаданого племені були створені ігрові автомати Піраміди, котрі майже відразу стали дуже популярними серед азартних гравців. І не тільки завдяки своїй приналежності до ацтеків, а й через хороший та добре продуманий хід гри.

Ігрові автомати піраміди мають всього п’ять барабанів та 10 різноманітних символів, які тим чи іншим чином стосуються культури ацтеків. Наприклад, зображення томатів чи кукурудзи натякають на те, що вони були чудовими землевласниками, а зображення лами символізує їх високі навики в галузі тваринництва. І якщо вам на барабані випали відразу п’ять із якихось вищезгаданих символів, то ваша ставка в такому разі збільшиться на 100. На точно таке ж число вона буде збільшеною і при випадінні зображень ягуара чи жаби. А ось щаслива п’ятірка з благородного орла підвищить ваш виграш на 500 кредитів.

Ще більш цінними в даних ігрових автоматах вважаються зображення золотої голови ягуара чи людської фігурки. Перші принесуть щасливцю 3000 кредитів, а другі збільшать виграш на 750 чи 1000.

Ну а найціннішим в гральних автоматах «Піраміди» вважається «дикий» символ, роль якого грає позолочена статуетка одного з індіанських богів, а також зображення пірамід, котрі надають гравцю можливість зіграти в бонусну гру. «Дикий» символ грає класичну функцію заміни будь-якого іншого знаку, якого не вистачає для виграшної комбінації. З’являтись він може на 2,3 і 4 барабанах.

Для початку бонусної гри також потрібні три символи, але, звісно, пірамід. Справа в тому, що піраміда – це священна споруда для ацтеків. І у вгадуванні її матеріалу і полягає суть бонусної гри. Отож, піраміда на ігрових автоматах «Золото ацтеків» може бути зробленою з каменя, дерева та діамантів. І від того, яку саме піраміду ви виберете і залежить ваш виграш. При виборі піраміди із діамантів вам відкриється другий тур бонусної гри, де ви побачите п’ять комірок з різноманітними виплатами. Їх також потрібно буде вгадувати. Якщо ж ви при цьому попадете на символ змії, то на цьому збільшення вашого виграшу за допомогою бонусів буде закінчено.

Вдалої вам гри!