>
Головна > Казино Блог > Кращі покер руми

Кращі покер руми

Покер – це гра, яка варта тільки найкращого. Найкращого інтерфейсу, софту, організації, ставлення до клієнтів і т. д. Саме тому ми склали рейтинг кращих покер румів, на які в першу чергу й варто звертати увагу. Адже наявність і високий рівень вищеперерахованих чинників в результаті дозволяють отримувати від гри максимальне задоволення, заробляючи чи не заробляючи при цьому непогані гроші. Отож, які покер руми вважаються найкращими в сучасному світі?

Рейтинг покер румів

В цілому, в п’ятірку найкращих покер румів, безсумнівно, варто віднести:

1. PokerStars.

2. Pari Match.

3. 888poker.

4. William Hill Poker.

5. Party Poker.

А тепер розглянемо кожен з них в протилежному порядку.

Популярні покер руми

Party Poker

Колишній світовий лідер по кількості гравців в покер. Втратив свою першість цей заклад через те, що перестав приймати гравців із Сполучених Штатів. Тим не менш, Party Poker до сих пір має статус дуже престижного покер руму і може запропонувати своїм відвідувачам російськомовний софт та інтерфейс.

William Hill Poker

Фігуруючи в азартному світі в якості одної із найстаріших букмекерських контор Великобританії, William Hill в результаті піднявся і до нашої п’ятірки найкращих покер румів. Головними перевагами цього закладу є стабільно хороша функціональність, чудовий трафік та промоакції. Одним з небагатьох мінусів вважається хіба що графіка, однак більшість гравців вона цілком влаштовує.

888poker

Абсолютно протилежними є оцінки графіки покер руму 888poker, котрий за останні роки пережив чимало змін. До безсумнівних плюсів цього закладу відноситься також оновлене програмне забезпечення, велике різноманіття нових можливостей, наявність хорошого 3D-гаджету та великої кількості турнірів з добре організованою структурою.

Pari Match

Кращі покер руми, певна річ, суттєво би озлидніли без наявності в своїй списках знаменитого Pari Match. Прекрасна графіка, постійні бонуси, наявність можливості готівкового введення та виведення грошей з системи, український менеджмент та, відповідно, обслуговування українською та російською мовами дозволяють відносити цей ігровий заклад до найкращих в своєму роді. Саме тут багатьом азартним гравцям найкомфортніше проводити свій час за грою в улюблений покер.

PokerStars

PokerStars – це, мабуть, найрозрекламованіший покер рум у світі. Однак рекламувати тут й справді є що. Саме в цьому закладі зареєстрована найбільша кількість гравців, причому з усіх кінців світу! Під час користування послугами PokerStars відразу помітно, що сайт створювався професіоналами. Легке управління, приємна для очей графіка, наявність українського інтерфейсу і малюнків для гравців, а також можливість участі у всесвітньо відомих турнірах позиціонують цей ігровий заклад як найкращий в своєму роді. Саме так його розцінюємо і ми.