>
Головна > Казино Блог > Найбільші джекпоти

Найбільші джекпоти

Шалені гроші – це річ, від якої мало хто зміг би відмовитись. Один єдиний вдалий спін, оберт барабану, витягнута карта чи щасливий лотерейний білет назавжди можуть змінити життя людини, збагативши її статок на неймовірну суму. Однак де саме знаходяться найбільші джекпоти, а також в яких іграх їх найреальніше виграти?

Найбільші джекпоти

Що цілком логічно, найбільші джекпоти можливо зірвати в тих іграх, де неможливо нічого іншого виграти крім них. Особливо джекпоти високі в лотереях, в яких все залежить виключно від удачі гравця. Ні його вміння, ні навики, ні інтелект при цьому не матимуть значення.

Також великі гроші можна виграти і на прогресивних слотах, де джекпот постійно збільшується за рахунок ставок гравців. Трохи менше грошей може принести покер, а ще менше рулетка і решта ігор.

Варто відзначити, що в лотереях найбільші джекпоти дуже часто перевалюють за $100 млн. Зокрема, 81-річній пенсіонерці в США вдалось виграти 336,4 млн. вічнозелених, які вона вирішила потратити на забезпечення дітей та внуків. Також складно не згадати і унікальний випадок в 2007-му, коли джекпот в лотереї «Mega Millions», який складав тоді $380 млн., виграли відразу двоє чоловік. В результаті гроші були порівну розподілені між ними.

Відомо також багато історій і про грандіозні виграші на слотах. Хоча тут суми, зазвичай, рідко перевалюють за $20-50 млн. Зокрема, джекпот в $35 млн. в 2000 році вдалось виграти офіціантці Сінтії, яка вирішила відсвяткувати з чоловіком свій ювілей на місці власної роботи. Оскільки Сінтія познайомилась зі своїм обранцем 27 числа, то і доларів в ігровий автомат вона закинула 27. Витрачаючи останні гроші, жінка вже почала відходити від слоту, коли той сповістив її про новий статус мільйонера. Що цікаво, через два роки джекпот вдалось зірвати 74-річній бабусі, яка теж вирішила відзначити своє особисте свято в Лас-Вегасі. Вона виграла джекпот в $22,6 млн., який нагромаджувався ще з моменту виграшу Сінтії.

Що ж стосується покеру і рулетки – це не ті місця, де можливо виграти справді великі джекпоти. В рулетці для цього потрібно й ставити солідні гроші. В покері ж можливо заробляти своєю майстерністю, а якщо вам ще й вдасться стати тут найкращим, то мільйони теж будуть текти рікою в ваш гаманець. Так, наприклад, сталось Джиммі Голдом, який виграв в 2006-му 12 мільйонів доларів на Чемпіонаті світу з покеру в Лас-Вегасі.

Висновок

В цілому, ймовірність виграти будь-який джекпот є неймовірно низькою. Однак час від часу з кимось це таки стається. Чи варто гнатись за примарними надіями заробити одним махом великий куш? Навряд, оскільки, швидше за все, ви багато втратите, нічого не здобувши. Краще грайте в своє задоволення і цілком можливо, що саме вам повезе. Якщо ж ні, то ви хоча б приємно проведете час.