>
Головна > Казино Блог > Французька рулетка

Французька рулетка

Франція – це батьківщина рулетки. І зовсім не дивно, що до найпопулярніших різновидів описуваної гри відноситься саме французька рулетка, яка хоч і має мало спільного зі своїми першими прототипами, але відрізняється винятковою витонченістю і хорошими умовами для гравців. Якими саме? Про це ми й розповімо.

Особливості французької рулетки

Сучасний зразок французької рулетки небезпідставно вважається математиками найбільш вигідним варіантом для гри. Ще б пак! Адже тут передбачено таке правило, як, наприклад, La Partage. Воно, як і не менш відоме правило En Prison, знижує перевагу ігрового закладу до фантастично низького показника в 1,35%. Тобто, відсоток виплат у французькій рулетці складає більше 98,5%!

Перш за все, у французькій рулетці в очі кидаються французькі написи на полі, які не всім до кінця зрозумілі. Однак для того, щоб дізнатися про них докладніше і існують такі блоги, як наш.

Ще однією характерною особливістю французької рулетки вважається наявність тут Усних ставок, що роблять гру набагато різноманітнішою. Всього їх передбачено п'ять і всі вони мають французькі назви.

Варто відзначити, що останнім часом багато напрацювань французької рулетки почали використовуватися і в європейському варіанті цієї гри. Особливо це стосується якраз Усних ставок. Однак спочатку перераховані вище особливості були властиві виключно французьким зразкам рулетки.

Правила французької рулетки

Гра у французькій рулетці відбувається приблизно так само, як і в європейській. І коефіцієнти виплат тут гравців навряд чи чимось здивують. Тому детальніше ми розглянемо саме особливості описуваної розваги.

Французька рулетка передбачає неймовірно м'які правила для гравця. Особливо при випаданні «зеро». Якщо таке трапляється, то у відвідувачів є два варіанти:

• Скористатися La Partage і забрати половину з поставленої суми;

• Залишити ставку у своєрідному ув’язненні (En Prison) і у разі виграшу роздобути її назад в повному обсязі.

Діють такі правила тільки при грі на «Рівних шансах».

Усні ставки

Усні ставки у французькій рулетці, як правило, є окремими ставками на кілька номерів, однак за своєрідною системою. Якщо гравець виграє при такій ставці, то він отримує непогані дивіденди, які полягають у суттєвому збільшенні ставки (це може бути як множення як на коефіцієнт 35, так і 8 і т. д.). Однак якщо гравець програє, тоді він також втрачає значно більше, адже сума усної ставки завжди більша, ніж сума ставки звичайної.

Зараз у французькій рулетці використовуються наступні усні ставки:

• Voisins du Zero. Переклад цього словосполучення з французької звучить як «Сусіди зеро». Сусідів цих передбачено багато, тому при такій ставці гравцеві доведеться викласти чималу суму (дев’ять фішок), адже до переліку «сусідів зеро» входять дев'ять чисел ліворуч від нього і сім праворуч;

• Існує також така ставка, як «Зеро шпиль» (чотири фішки). При її використанні гравець ставить на сім номерів: «зеро», чотири ліворуч від нього числа і два справа;

• «Тьер» (шість фішок) - це ставка на числа, що знаходяться на протилежній від «зеро» стороні. До їх переліку потрапляють номери від 33 до 27 на барабані рулетки;

• Ставка Orphelins (п’ять фішок) – це вже ставка на 8 чисел, що залишились. Тобто, від 1 до 9 і 17 до 6 на колесі описуваної гри;

• Finales en Plein (п’ять фішок) - ставка на числа, що закінчуються на однакову цифру (наприклад: 1,11,21,31);

• «Сусіди» - ставка на конкретне число і два номери ліворуч і праворуч від нього на барабані.

Перераховані усні ставки суттєво полегшують життя багатьом азартним гравцям, після того, як ті починають розуміти, як ними користуватися. Тому цей фактор необхідно вважати додатковою і досить таки важливою перевагою французької рулетки.