>
Головна > Казино Блог > Гра Однорукий бандит

Гра Однорукий бандит

Термін «Однорукий бандит» в сучасному світі гемблінгу асоціюється переважно з усіма ігровими автоматами, які відзначаються простотою гри та невеликою кількістю символів. Воно й не дивно, адже саме такі характеристики були в найперших слотів. Нагадаємо, що «однорукими бандитами» їх нарекли через спеціальну ручку для запуску, що знаходилась збоку машини.

Тим не менш, існує й в інтернеті й самостійна гра Однорукий бандит, яка саме так і називається. Представлена вона у вигляді класичного слоту, оформленого в стилі «Дикого заходу».

Особливості Однорукого бандита

Зважаючи на те, що на справжніх старих «одноруких бандитах» не передбачалось великої кількості символів, в однойменній грі їх всього лиш 6!!! Й переважну більшість з цих символів складають фрукти, а також класична для таких випадків цифра 7, оплата за яку на даному автоматі є найвищою.

Загалом, гра Однорукий бандит всім своїм виглядом демонструє приналежність до класичних ігрових слотів з аналогічним прізвиськом. Музичний супровід на цьому ігровому автоматі відразу викликає асоціації з типовими фільмами-вестернами, а виплати на апараті настільки ж невеликі, як і на перших слотах. Максимальне збільшення ставки гравцю забезпечить випадання трьох сімок. В такому випадку ставка помножиться на 15. Ну і найголовніше: в грі Однорукий бандит передбачено тільки три барабани і одну лінію. Меню ж складається лише з п’яти кнопок:

• Вимкнення звуку;

• Help;

• Clear (відміняє поставлену ставку);

• Buy this game;

• Quite.

Грати на однорукому бандиті надзвичайно просто: потрібно вибирати кредитний еквівалент своєї ставки та натискати на намальовану з правого боку ручку. Повертати її, щоправда, будете не ви, а чарівна шатенка в сукні, яка даруватиме вам повітряні поцілунки у випадку вдалого спіну та фейспалмитиме (закриватиме рукою обличчя в жесті «о, сором»), якщо ви програватимете.

Відзначимо, що певну незручність в грі на описуваному слоті приносить необхідність вибирати розмір ставки перед кожним спіном. Тут це відбувається не автоматично. В іншому ж гра Однорукий бандит для любителів простих апаратів просто шикарна.

Таблиця виплат описуваного слоту приведена зліва від картинки з барабанами. До речі, запам’ятати її доволі просто: виплати рівномірно піднімаються на одну одиницю з цифри 1 до 11 та «підстрибують» до 15 при випаданні семірок. Особливістю автомату є також те, що виграш гравцю приноситиме випадання навіть двох символів, незалежно з якого боку на лінії вони будуть. Виключення складає лише сімка, що дарує виграш тільки в повному комплекті.