>
Головна > Казино Блог > Улюблені ігрові автомати. Які слоти найбільше цінуються азартними гравцями?

Улюблені ігрові автомати. Які слоти найбільше цінуються азартними гравцями?

Майже в кожній розважальній галузі існують якісь такі ігри чи надбання, які цінуються більше за інших. Для більшості комп’ютерних геймерів класикою вважаються Counter Strike та Дота. Для любителів покеру класика – це Техаський холдем. Фанати рулетки найбільше обожнюють європейський різновид цієї гри. Але як щодо ігрових автоматів? Які слоти найбільше цінуються азартними гравцями, і чому?

Які ігрові автомати найчастіше стають улюбленими

Для початку варто визначити, що ж поєднує всі вищеперераховані ігри? Адже далеко не завжди вони є мегавидовищними чи яскравими. Насамперед варто відзначити присутню всім популярним іграм відносну простоту. Як європейська рулетка, так і Техаський холдем є складними лише на перший погляд. Проте якщо їх порівняти з іншими різновидами покеру чи рулетки, вони виявляться чи не найпростішими.

Друга важлива особливість успішних ігор – це відносно великі можливості в цих розвагах. Чим їх більше, і чим вони логічніші, тим більшій кількості гравців така гра сподобається. Недарма надзвичайно популярними комп’ютерними забавами є також «Сталкер» і «GTA», в яких можна робити практично все, що заманеться.

Логіка – це також важливий критерій будь-яких ігор. Переважно, комп’ютерними і азартними забавами цікавляться чоловіки, а вони істоти перш за все логічні. Навіть в якомусь фантастичному і видуманому світі має бути присутня якась своя логіка, в яку можливо повірити. Ігрові автомати, що відповідають всім або більшості з вищеперерахованих критеріїв, переважно й стають найбільш популярними.

Звісно, в сфері слотів також є свої нюанси. Адже ігрові апарати є пристроями, призначеними розважати клієнта і надавати йому можливість хоч час від часу вигравати пристойні суми. Тому видовище, високий відсоток виплат й хороший гумор тут тільки вітаються.

Найбільш популярними на протязі вже доволі тривалого часу є наступні слоти:

1. Crazy Monkey.

2. Garage.

3. Rock Climber.

4. Клубнічки.

5. Resident.

6. Book of Ra.

7. Crazy Fruits та деякі інші апарати.

Якщо проаналізувати всі вищеперераховані улюблені ігрові автомати, можна спостерегти наявність в більшості з них смішної бонусної гри. В слоті «Гараж» з коробки може вискочити даїшник, в Rock Climber водиться снігова людина, яка здатна врізати альпіністу на екрані, коли той дертиметься вгору. Ну а на ігровому апараті Crazy Monkey від гравця залежить , що саме падатиме на голову зображеній мавпі: банани чи великий кусок заліза.

Простотою ж відзначається ігровий автомат Клубнічки та деякі інші слоти з малою кількістю символів та відсутністю бонусної гри. На таких апаратах все, що потрібно робити гравцю – це просто натискати на клавішу «Play».

Звісно, вигідність ігрового автомату теж має неабияке значення. Чим вища вірогідність перемоги на ньому буде, тим більше гравців на слоті гратиме. Навіть якщо інші характеристики апарату будуть посередніми. При рівних же умовах на перший план виходять саме вони.