>
Головна > Казино Блог > Ігровий автомат The Mummy

Ігровий автомат The Mummy

Загадковий і надзвичайно цікавий ігровий автомат The Mummy є створеним на основі однойменного фільму 1999-го року, що дуже сподобався багатьом любителям кіно. Рік О’Коннел, Імхотеп, цар Скорпіонів, Анк-су-намун – всі ці герої, без сумніву, закарбувались в пам’яті глядачів, тому їх відтворення на барабанах однойменного слоту дуже інтригує. Особливо зважаючи на те, що розробником ігрового апарату Мумія є всесвітньо відома компанія PlayTech, яка завжди відповідає за якість створеної продукції.

Загальні характеристики слоту

Описуваний ігровий автомат доволі незвичайний. Хоча ця незвичайність стає помітною не відразу, оскільки на перший погляд на апараті все відносно стандартно: 5 барабанів, 25 ігрових ліній, передбачені скаттер та вайлд і невелика сума максимальної ставки. Найбільша сума, яку можна поставити на одну лінію, дорівнює одному долару, відповідно максимально за спін можна зіграти на $25.

Виграші гравцеві видаватимуться за комбінації, як правило, з двох, рідше трьох символів на одній ігровій лінії. Починатись цей ряд має обов’язково з лівого барабану, за винятком скаттера, який приносить виграш, незалежно від свого розташування на слоті.

Найбільший коефіцієнт виграшу на ігровому автоматі The Mummy дорівнює х10000. Цей помножувач дістанеться щасливчику, який зуміє зібрати на одній ігровій лінії відразу п’ять картинок з головним героєм історії Рікі О’Коннелом.

Символіка і бонуси ігрового апарату

Ігрових картинок на описуваному слоті придумано в міру достатньо. В загальному в грі на даному ігровому автоматі беруть участь 11 символів і всі вони повністю пов’язані з фільмами серії Мумія. Тут вас чекатимуть кожен з головних героїв, артефакти кінокартини, логотип та інші схожі речі.

Бонусна гра ігрового автомату запускається рандомно. Це може відбутись після будь-якого спіну. Її суть полягає в відкриванні підозрілих ящиків в цілях пошуків артефактів. Після знайдення тої чи іншої речі бонусна гра закінчується, після чого далі продовжується звичайний режим.

Артефактів на слоті вісім. Їх можна зібрати тільки під час однієї сесії, оскільки прогрес на апараті не зберігається. Отож, грати в цю гру варто лише з надійним інтернетом. Кожна річ дає гравцю якусь перевагу, однак застосовувати одночасно можна лише один предмет.

Expanding Mummy, наприклад, розширяє місце дії «дикого» символу на цілий барабан, а Scorpion Scatter робить символ скорпіона ще одним скаттером, що оплачується по окремій таблиці виплат.

В цілому, PlayTech знову виявився на висоті, створивши чудовий ігровий апарат, який повністю передає атмосферу і таємничість єгипетської міфології. Сюрпризи гравця тут можуть очікувати будь-якої миті, що дозволяє справді непогано розважитись, граючи навіть в безкоштовному режимі.