>
Головна > Казино Блог > Зірки покеру: Аннет Обрестад

Зірки покеру: Аннет Обрестад

Аннет Обрестад - це одна з найцікавіших персон в покері, зірка якої зійшла дуже рано. В покер Анна почала грати всього в п'ятнадцять років, побивши в цій відразу кілька рекордів і увійшовши в число найпопулярніших гравців планети.

Коротка біографія

Народилася Аннет в норвезькому місті Саннес, залишаючись до п'ятнадцяти років звичайним дівчиськом з невеликого містечка. Першою серйозною пристрастю Анни був боулінг. Так сталося, що він познайомив її і з покером. Спостерігаючи за однією з трансляцій боулінгу, дівчина побачила рекламу інтернет покер-руму «Multipoker». В результаті через деякий час Аннет зайшла на цей сайт та зареєструвала на ньому власний аккаунт. Анна при цьому обдурила систему сайту, вказавши, що їй вже виповнилося 18-ть. Це дозволило дівчині спокійно продовжувати гру.

Батьки спочатку спокійно поставилися до нового захоплення свого чада. Аннет часто проводила час за різними іграми біля комп'ютера, тому покер для них здавався черговим тимчасовим хобі їхньої дочки. При цьому гроші дівчині вони не давали.

По-новому поглянути на покер мати Аннет змусили заробітки її дочки. Свій банкролл Обрестад почала збирати з виграшу фріролу, таким чином, до сих пір не внісши жодного депозиту. З певного моменту Анна почала заробляти більше за маму. А норвезькі зарплати ж вважаються найвищими в Європі!

Поступово накопичивши гроші для великих ігор, юна норвежка по-справжньому «вистрілила» на весь світ. Спочатку вона виграла кілька великих турнірів в онлайні (на Pokerstars і Ultimatebet), а потім стала наймолодшим гравцем, що переміг в європейській світовій серії, за що отримала в сумі понад 2 мільйонів доларів.

Цікаві факти

Самим цікавим фактом про Аннет Обрестад, який зробив її не тільки відомою, а й легендарною, є здобута нею перемога в турнірі без знайомства зі своїми картами. За словами норвежки, в одну з неділь у неї був поганий настрій, тому вона вирішила себе розважити. Аннет стало цікаво, скільки вона зможе протриматися в турнірі, не підглядаючи на карти, що їй випали. Дівчина зареєструвалася, заклеїла ізоляційною стрічкою місце, де повинні були відображатися карти і почала гру. Аннет завжди здавалося, що якщо сконцентруватися на діях суперників і грати досить вдумливо, карти настільки великого значення вже не мають. Під час вищезгаданого турніру норвежка так і зробила, в результаті вигравши його та ставши легендою.

Завдяки своїм успіхам і дивовижнiй історії Аннет здобула славу загальної улюбленицi в покері. Пропозиції руки і серця в онлайн покер-румах їй стали чимось на зразок слогана. Також за словами одного з гравців норвежка є для всіх кимось на зразок молодшої сестри. Її ніхто не сприймає як ворога, і всім подобається, коли Аннет виграє.

І, насамкiнець, цікаво, що вищезгадана перемога Анни в світовій серії покеру принесла організаторам деякі незручності. Адже їх слоган перед початком змагання торкався питання про майбутнього короля покеру, тоді як переможцем виявилася дівчина.