>
Головна > Казино Блог > Найліпші покеристки планети

Найліпші покеристки планети

Багатьом може здатися, що покер – суто чоловіча гра, у якій жінки з їх м'яким характером й острахом блефувати не мають жодних шансів на успіх. Це зовсім не так. Існує чимало прикладів, коли прекрасній половині людства вдавалося блискуче вигравати світові покерні змагання, залишаючи позаду досвідчених професійних чоловіків-гравців.

Ванесса Селбст

Найліпшою жінкою в історії покеру можна сміливо назвати Ванессу Селбст, здобутки якої перевищили 10 млн. дол. Її вважають одним з найагресивніших гравців у покер не лише серед жінок, але й чоловіків. Впродовж своєї кар'єри вона виграла три золотих браслети WSOP, що є найліпшим показником серед жінок. Головний успіх на Селбст чекав у 2013 році. Тоді вона тріумфувала у змаганнях хайроллерів на легендарному турнірі PokerStars Caribbean Adventure й отримала за перемогу майже 1,5 млн. доларів.

Кеті Ліберт

На другому місці рейтингу Кеті Ліберт, Серед здобутків американки – золотий браслет WSOP. Кеті майже ніколи не приймає участь у дрібних турнірах, віддаючи перевагу престижним міжнародним змаганням. Впродовж покерної кар’єри Кеті змогла заробити 6 млн. дол., завдячуючи перш за все стабільним результатам. Жінка 36 раз потрапляла у призову зону турнірів WSOP, 16 – на змаганнях WPT, й одного разу – EPT.

Ені Дюк

На третьому місці – американка Ені Дюк. Вона володарка золотого браслету WSOP, а сума її призових перевищує 4 млн. Серед досягнень Ені – перемога у Турнірі Легенд, де вона вибила з гри дев’ятьох відомих гравців й отримала винагороду у 2 млн. дол. Дьюк активно займається благодійністю: вона є однією з співзасновниць фонду Ante up for Africa, який вже встиг зібрати африканцям допомогу більше ніж на 4 млн. дол.

Аннет Обрестад

Аннет стала відомою ще до того, як їй виповнилось 20 років. Її перший грандіозний успіх трапився у 2007 році, коли 18-ти річна дівчина з Норвегії несподівано перемогла на турнірі WSOP Europe, ставши наймолодшою володаркою чемпіонського браслета й багатшою на 2 млн. дол. В покер-румах Аннет успішно грає з 15 років, й свій банкролл змогла зробити без депозитного внеску, «розкручуючись» з фріроллів.

Ванесса Руссо

Стати відомою покерісткою Ванессі судилося ще у дитинстві – вона вже в п’ять років чудово знала правила покеру! На сьогоднішній день Руссо заробила у турнірах більше 3,5 млн. дол., а її головним кар'єрним досягненням вважається тріумф на турнірі хайроллерів у Монте-Карло у 2009 році. Улюблене хобі Ванесси – швидкісна їзда на своєму жовтому Ламборджині. Цікаво, що перш ніж стати професійним гравцем, Ванесса демонструвала чудові результати у шахах.

Лів Боері

На шостому місці – англійка Лів Боері, яка впродовж кар’єри заробила більше 3 млн. дол. ЇЇ головнім досягненням вважається перше місце на турнірі EPT у 2010 р., де вона разом з перемогою здобула більше 1 млн. євро. Лів не лише грає у покер, але й займається журналістикою, коментуючи по телебаченню рейтингові покерні турніри й приймаючи участь у шоу, присвячених покеру.