>
Головна > Казино Блог > ТОП-3 найжахливіших типів гравців

ТОП-3 найжахливіших типів гравців

За покерним столом, як і в житті, можна зустріти абсолютно різних людей. Зрозуміло, найчастіше в суперники трапляються адекватні гравці, з якими можна не тільки помірятися своїми покерними талантами, а й поговорити на абстрактні теми. Однак іноді в сусіди по столу дістаються такі кадри, які могли б стати ідеальними героями будь-якого нічного кошмару. Ми підготували для вас 3 найнеприємніших типажі гравців, з якими вам хоч раз так доведеться зіткнутися в живій грі.

Жертва

В одному з епізодів телевізійного шоу Poker After Dark флоп глядачі побачили запеклий бій між Філом Гельмутом і Філом Айві. Перший зібрав топ сет з 10-к, а другий - стріт від 6-ки. Айві поставив $ 8 тис., Хельмут - просто заколлірував. Айві продовжив свою атаку ставкою розміром в $ 23 тис., А його суперник цього разу не витримав і пішов олл-ін, ризикнувши залишилися $ 80,3 тис. Не забарився СНЕП колл від початкового агресора - і гравці розкрили карти. У Хельмута було 10 аутів на перемогу, але на останній вулиці випав бланк - і Хельмут програв весь свій стек. У звичній для себе манері «покерний пустун» почав голосити про несправедливість цього світу і що тільки він міг потрапити під доминацию з топ сетом. Стомившись слухати це ниття, Айві запропонував всім піти на перерву і випити по коктейлю за його рахунок.

Випивака

В одній з роздач Головної події PCA 2014 Мадіс Муур і Роджер Теска , який тоды був добряче напідпитку, влаштували справжній префлоп баттл. Зрештою, Муур з карманкою дам оголосив 4-бет, а його оптимістично налаштований колега заколлірував ставку, маючи на руках лише одномасні 9J.

На флопі 9TT Мадіс був так само попереду і поставив 202 тис., А Теска підтримав і цю ставку, побачив на борді 9-ку. Сімка на терні подарувала останньому гатшот. Обидва гравці пропустили торги.

На рівері прийшла 4-ка, і Муур зробив велью бет, поставивши третину банку. Недовго думаючи, одурманений алкоголем Теска заколлірував і цю вулицю. Втративши майже мільйон фішок, Роджер не особливо засмутився і повернувся до свого напою.

«Танкіст»

Гравець, який довго роздумує над кожною своєю дією, дратує своєю повільністю всіх сусідів по столу. В якості яскравого прикладу такого «тугодума» можна привести французького професіонала Жиля Берньє.

У фіналі Головної події EPT 12 він неабияк потріпав нерви Патріку Кларку, який зловив 2 старші пари на першій же вулиці і був упевнений в силі своєї руки. Берньє теж зачепився за флоп, піймавши пару королів з KQ. Важко дихаючи, француз роздумував близько хвилини, перш ніж прочекати. Кларк поставив 175 тис. І ще через хвилину «важких дум» отримав колл від Берньє.

На терні Патрік був все ще попереду і після того, як його суперник знову прочекав, теж пропустив торги. На радість француза, рівер подарував йому даму для другої пари. Втім, Берньє і оком не моргнув, побачивши цю карту, і ... втретє оголосив «чек»! Впевнений в силі своєї руки, Патрік спробував добрати з суперника, поставивши 425 тис., І знову йому довелося чекати, перш ніж його опонент слухняно заколлірує і цю ставку. Яке ж було здивування Кларка, коли Жиль показав 2 старші пари!